Про ЛІГА.Money

Ми допомагаємо українцям приймати розумні фінансові рішення.

Ми надаємо точну, надійну інформацію про гроші та фінансові продукти.

ЛІГА.Money допоможе вам:

  • зрозуміти фінансові питання та спланувати ваше майбутнє;
  • знайти фінансові продукти, які найкраще підходять у вашій ситуації;
  • зберегти гроші, час та нерви.

Наші цінності

Споживачі понад усе

Інтереси споживачів для нас важливіші, ніж відносини з фінансовими установами та грошова вигода. Першим, про що ми дбаємо, завжди буде те, як допомогти таким споживачам, як ви, приймати зважені фінансові рішення й покращувати свій добробут.

Незалежність

Ми пишаємося своєю незалежністю. Думки та поради, які ми публікуємо, - це наші власні погляди та погляди тих експертів, яких ми цитуємо. Ми не дозволяємо розміщувати на сайті рекламні матеріали та спонсорські тексти фінансових посередників, оскільки хочемо уникнути навіть натяку на конфлікт інтересів. 

Надійність

Наша інформація про кредитні продукти є точною, актуальною та об’єктивною. Ми наполягаємо на тому, щоб кредитодавці вносили дані про свої продукти неухильно згідно з нашою методологією. Ми перевіряємо всю інформацію, яка є в базі даних нашого інструмента порівняння. Для формування якісних рейтингів ми проводимо перевірки методом «таємного покупця».

Чим ми відрізняємося від інших

  • Ми не отримуємо платежів від бізнесу, які б впливали на результати обчислень та ренкінги кредитодавців.
  • Наша інформація про фінансові продукти є точною, оскільки вона надається безпосередньо банками, регулярно оновлюється і перевіряється.
  • Ми є єдиним вебсайтом в Україні, що використовує комплексну методологію порівняння, яка показує повну вартість кредиту кожного банку-партнера ЛІГА.Money (прихованих комісій немає!).
  • Ми ретельно захищаємо персональні дані споживачів.

На чому ми заробляємо гроші

Платформа ЛІГА.Money є безоплатною для споживачів.

Ми відкрито кажемо, як одержуємо доходи на фінансування сайту: лише таким чином, який відповідає нашому кредо – «Споживачі понад усе».  

Персональна інформація

Ми надійно зберігаємо вашу інформацію. Ми не продаємо вашу персональну інформацію іншим компаніям.  З вами зв’яжуться лише у тому випадку, якщо ви самі попросите про це компанію з нашої бази даних.

Прозорість

Ми відкриті та прозорі. Більш докладно про це можна дізнатися, ознайомившись з нашими політиками про одержання доходу,  рекламу, персональні дані та конфлікти інтересів.

Хто стоїть за ЛІГА.Money

ЛІГА.Money є частиною групи ЛІГА.net. Вже протягом 20 років штат професійних редакторів та журналістів компанії ЛІГА.net публікує новини та інформаційні матеріали найвищої якості.

Підтримку у розробці платформи ЛІГА.Money надає Проект USAID «Трансформація фінансового сектору» у формі фінансування та експертних рекомендацій.  USAID прагне сприяти добробуту українців шляхом формування культури відповідального користування кредитами та підвищення фінансової грамотності. 

Провідні українські банки беруть участь у ЛІГА.Money, надаючи дані про кредитні продукти, згідно із суворою методологією. Вони також оплачують послуги ЛІГА.Money, як описано вище.

Умови користування

Користуючися сайтом ЛІГА.Money, ви погоджуєтеся з Умовами користування.

Авторські права та цитування

Авторське право на оригінальну інформацію, розміщену на сайті, належить ІНФОРМАЦІЙНОМУ АГЕНТСТВУ «ЛІГАБІЗНЕСІНФОРМ». Інші журналісти можуть використовувати інформацію з цього сайту за умови зазначення джерела як www.ЛІГА.Money.net . 

Бізнес-компанії не можуть використовувати інформацію ЛІГА.Money в рекламних чи комерційних цілях без письмового дозволу.