Політики

Бізнес-політики ЛІГА.Money підкреслюють наші зобов’язання стосовно незалежності, прозорості і доброчесності. Ми ставимо споживача на перше місце.

Наведені нижче чотири політики стисло відображають принципи нашої бізнес-моделі. Ми переконані, що споживач має право знати, як ми працюємо та що є джерелом фінансування.

  • Отримання доходу. Платформа ЛІГА.Money є безоплатною для споживачів. Фінансові установи (банки) вносять щомісячну абонентську плату за можливість завантажувати інформацію на інструмент порівняння ЛІГА.Money та платять за отримані ними заявки споживачів. Банки можуть також придбати аналітичні звіти, побудовані на основі загальної зібраної інформації про попит на кредити. ЛІГА.Money не має жодних “спонсорських” домовленостей з банками, які б могли вплинути на те, як результати пошуку показуються в інструменті порівняння.
  • Реклама. ЛІГА.Money не допускатиме і не публікуватиме рекламні матеріали чи спонсорський контент від банків чи інших фінансових установ. Публікація рекламних матеріалів від нефінансових організацій чи установ є можливою, але вони будуть помітно виділені як такі, що відрізняються від звичайних новинних матеріалів і порад щодо персональних фінансів від ЛІГА.Money.
  • Персональні дані. Ми з глибокою повагою ставимось до персональних даних відвідувачів ЛІГА.Money. Ми робимо все, щоб захистити конфіденційність отриманих даних, наскільки це можливо. Ми не продаємо персональні дані третім особам. Вся інформація, яка містить персональні дані споживачів, є конфіденційною та може бути поширена чи іншим чином оброблена лише за умови згоди конкретного споживача або на інших підставах, передбачених ст. 11 Закону України “Про захист персональних даних”.
  • Конфлікт інтересів. ЛІГА.Money прагне уникнути реального чи можливого конфлікту інтересів. Колектив редакції ЛІГА.Money повністю відокремлений від персоналу комерційного відділу ЛІГА.Money. У випадку повідомлення про індивідуальний або корпоративний конфлікт інтересів, який включатиме суперечності між ЛІГА.Money та іншим проектом ТОВ «ІА «ЛІГАБІЗНЕСІНФОРМ»,  він розглядатиметься на рівнях найвищого керівництва. Якщо такий потенційний конфлікт не зможе бути відокремлений (ізольований) від діяльності ЛІГА.Money, то його вирішення буде ґрунтуватися на забезпеченні доброчесності ЛІГА.Money як незалежного сервісу, який захищає інтереси споживачів.