Фальшиві штрафи за порушення ПДР. Як шахраї обманюють українців

30.06.2021, 10:15
Фальшиві штрафи за порушення ПДР. Як шахраї обманюють українців - Фото
Ілюстрація: ЛІГА Money

Як не стати жертвою зловмисників, говоримо сьогодні у подкасті "Особисті фінанси: знаю та розумію"

Цикл подкастів "Особисті фінанси: знаю та розумію" підготовлено ЛІГА.Money спільно з Громадським Радіо та проектом USAID "Трансформація фінансового сектору".

Прослухати подкаст (7 хв)

У 2020 році шахраї щоденно проводили в середньому 280 незаконних фінансових операцій, тобто кожні 5 хвилин хтось в Україні ставав жертвою фінансового шахрая. В середньому шахраї щоразу наживались на 2400 грн. Шахрайські схеми дуже різноманітні. Сьогодні розповімо про деякі з них. 

Як діють шахраї?

Нова шахрайська схема: уявіть, на вашу електронну пошту або телефон надсилають повідомлення про необхідність сплатити штраф за порушення правил дорожнього руху.

У тексті повідомлення є посилання, за яким нібито можна перейти в Електронний кабінет водія для сплати штрафу. Однак такий "кабінет" несправжній, хоча й візуально схожий на оригінал. Ви переходите і платите. Хоча жодного штрафу насправді у вас немає.

Персональні дані водіїв аферисти скуповують в інтернеті, після чого розсилають їм повідомлення про штрафи. Щоб швидко перевірити, чи потрапила ваша електронна адреса до рук аферистів, можна зайти на сайт www.haveibeenpwned.com і ввести там свою пошту або номер телефону для перевірки.

На що звертати увагу?

У патрульній поліції роз'яснюють, що реальний штраф за порушення правил дорожнього руху завжди містить чітку фіксацію порушення.

У справжньому Електронному кабінеті водія завжди вказується день, точний час та місце порушення. До повідомлення також додається фото- чи відеофіксація.

Варто звернути увагу на те, що сайти держструктур (у тому числі той, на якому розміщено Електронний кабінет водія, а це e-driver.hsc.gov.ua, закінчуються на gov.ua, тому будь-які інші варіанти назви сайту можуть свідчити про шахрайство.

Перш ніж вводити свої персональні дані, перевірте, чи дійсно ви знаходитеся на реальному, а не фейковому сайті.

Якщо сайт відрізняється – не вводьте туди жодних особистих даних, в тому числі даних платіжної картки.

Перевірити сайт на підробку можна, зателефонувавши на гарячу лінію кіберполіції за телефоном 0 800 505 170 або в інтернеті на сторінці кіберполіції Stop Fraud. Тут можна перевірити на шахрайство будь-який сайт, банківську картку чи номер телефону.

Крім того, на справжніх повідомленнях про необхідність сплати штрафу обов'язково присутній QR-код, який містить зашифровані дані. Просканувавши цей код, ви перейдете до електронного кабінету водія.

Як діяти тим, хто став жертвою шахраїв

Якщо ви все ж стали жертвою шахраїв, зверніться до департаменту кіберполіції або до найближчого відділення поліції чи зателефонуйте 102.

Після притягнення винної особи до кримінальної відповідальності ви можете звернутися до суду з вимогою відшкодування матеріальної та моральної шкоди. Не нехтуйте зверненням до поліції. Наприклад, із 241 млн грн збитків, які було завдано внаслідок фінансових шахрайських дій  минулого року, 189 млн грн вдалося повернути потерпілим.

Які ще схеми використовують шахраї

Найчастіше жертвами шахраїв стають довірливі люди літнього віку. Нацбанк застерігає, що досить часто шахраї використовують метод соціальної інженерії, тобто входять у довіру до потенційної жертви та домагаються, щоб вона переказала гроші або передала їм дані своєї картки. 

Зловмисники можуть поштою відправляти жертві листи про великий виграш – від 100 000 до 500 000 грн. Щоб нібито "отримати виграш", потрібно лише купити товарів на 200 грн з каталогу, що додається до такого листа. Зазвичай йдеться про побутові товари: ліки, посуд, книги, косметику тощо.

У листі також може бути пластикова картка, на якій нібито знаходиться виграш. Цю картку потенційній жертві обману пропонують активувати, коли та купить товар на необхідну суму та надішле квитанцію за певною адресою.

Однак така картка несправжня, як і грошовий приз. Потенційні жертви купують товар, надсилають квитанцію і марно чекають на обіцяні гроші. Вони можуть і не одразу зрозуміти, що їх ошукали.

А може бути й так, що телефонують людині ввечері або серед ночі і повідомляють, що її донька або син потрапили в аварію і терміново потрібні гроші. Може бути й так, що голос людини телефоном здається вам схожим на голос рідної людини. Однак у цьому разі треба зробити одну єдину річ. Покласти слухавку і зателефонувати. Але не на цей же номер, а на номер доньки чи сина, що записаний у вас у телефоні і поцікавитись, чи все добре. Адже зазвичай літні люди панікують і диктують номер своєї картки, PIN-код та інші дані, а зловмисники в цей момент знімають з неї гроші в банкоматі.

Як не стати жертвою шахраїв?

Треба ігнорувати подібні повідомлення. Пам’ятайте, не можна виграти у лотерею, в якій ви не брали участь.

І в жодному разі не передавайте іншим людям номер своєї картки, PIN-код та особисті дані.

Спілкуйтесь зі своїми літніми батьками, знайомими та сусідами і розповідайте їм про ці схеми. Адже це може зберегти їхні гроші та здоров’я.

І нагадуємо, якщо ви все ж стали жертвою зловмисників, необхідно зателефонувати у кіберполіцію за номером 0 800 505 170, або звернутись туди онлайн за посиланням cyberpolice.gov.ua. Повідомте про шахрайські дії і це допоможе іншим людям не потрапити у пастку шахраїв, а поліції – знайти зловмисників і повернути вам гроші.

Тож будьте пильними і попередьте ваших близьких про подібні шахрайські схеми.

Коментарі