Захист прав споживачів: НБУ ввів нові вимоги до фінансових компаній

18.06.2021, 11:51
Захист прав споживачів: НБУ ввів нові вимоги до фінансових компаній - Фото
Фото: depositphotos.com

Розкриття небанківськими фінустановами достовірної інформації про фінпослуги дозволить споживачам ухвалювати більш зважені рішення

Національний банк контролюватиме розкриття небанківськими фінустановами достовірної інформації про фінансові послуги. Про це йдеться у повідомленні регулятора.

Який документ затвердив Нацбанк

Правління НБУ 16 червня ухвалило постанову №52, якою затверджується Положення про здійснення нагляду за додержанням учасниками ринку фінпослуг законодавства про захист прав споживачів.

Цей документ визначає порядок нагляду за розкриттям небанківськими фінустановами достовірної інформації про фінансові послуги в рекламі та на сайтах.

"Прозорий механізм нагляду дозволить забезпечити розкриття небанківськими фінустановами достовірної інформації про фінпослуги. Це дасть змогу клієнтам ухвалювати більш зважені рішення та оцінювати усі ризики, захистить від шахрайства та зловживань", – зазначають у Нацбанку.

Відповідний нагляд здійснюватиме спеціальний підрозділ НБУ – управління захисту прав споживачів фінансових послуг.

Що саме контролюватиме регулятор

Національний банк аналізуватиме звернення споживачів, а також договори про надання фінпослуг та сайти учасників ринку, щоб з'ясувати, чи не порушуються у тих чи інших випадках права клієнтів.

Також регулятор слідкуватиме за тим, наскільки достовірною є інформація про фінпослуги у рекламі, яку розміщують учасники ринку.

У разі виявлення порушень законодавства щодо захисту прав споживачів фінпослуг або ознак здійснення ризикової діяльності Нацбанк застосовуватиме заходи впливу до учасників ринку.

Це можуть бути штрафні санкції чи адміністративні стягнення, які стосуватимуться посадових осіб компаній-учасників ринку.

Постанова №52 набирає чинності з 14 липня.

Аналогічні вимоги до банків

У лютому Національний банк встановив аналогічний порядок нагляду за додержанням законодавства про захист прав споживачів фінпослуг та вимог законодавства про рекламу для банків.

Зокрема, постановою №15 від 9 лютого НБУ затвердив положення про здійснення нагляду за додержанням банками законодавства про захист прав споживачів фінпослуг.

Регулятор зобов'язав банки забезпечити розкриття клієнтам повної та достовірної інформації про фінансові послуги (це стосується сайтів банків, реклами, договорів та інших документів). 

НБУ вирішив насамперед перевіряти ті банки, які мають більший ризик порушення прав споживачів фінпослуг. Основними джерелами інформації про можливі порушення є звернення споживачів фінпослуг до НБУ, договори банків з клієнтами, інформація на сайтах банків та в рекламі, дані з відкритих джерел, а також звітність фінустанов.

У разі виявлення порушень фахівці НБУ надають рекомендації банкам щодо усунення недоліків. За порушення законодавства щодо захисту прав споживачів фінпослуг НБУ накладає на посадових осіб банків адміністративні стягнення, застосовує до банків штрафні санкції, а також має право застосовувати інші заходи впливу.

"Отже, ринок фінансових послуг отримав рівні умови для усіх гравців, що сприятиме здоровій конкуренції та покращенню якості продуктів банків і небанківських фінустанов", – резюмують у Нацбанку.

Нагадування ЛІГА.Money

Обирайте кредит за допомогою Кредитометра ЛІГА.Money. Порівнюйте реальну вартість кредитів з урахуванням усіх комісій та супутніх витрат.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі