Захист прав споживачів фінпослуг. Як НБУ контролюватиме банки

12.02.2021, 13:59
Захист прав споживачів фінпослуг. Як НБУ контролюватиме банки - Фото
Фото: depositphotos.com

НБУ контролюватиме дотримання банками законодавства у сфері захисту прав споживачів

Національний банк визначив порядок нагляду за дотриманням банками законодавства про захист прав споживачів фінансових послуг. Про це йдеться у повідомленні регулятора.

Постановою №15 від 9 лютого НБУ затвердив відповідне положення про порядок такого нагляду.

Для чого потрібен такий нагляд

Здійснення нагляду дозволить забезпечити розкриття банками повної та достовірної інформації про фінансові послуги своїм клієнтам, аби вони ухвалювали зважені рішення.

"У полі зору – договори банків з клієнтами, інформація на сайтах банків та інформація у рекламі", – зазначається у повідомленні.

Нагляд забезпечить дотримання банками вимог як законодавства про захист прав споживачів фінансових послуг, так і законодавства про рекламу.

"Це стимулюватиме банки до відповідальнішої поведінки стосовно споживачів, а також сприятиме захисту прав та інтересів споживачів", – підкреслюють в НБУ.

Що саме передбачає документ

Затверджене регулятором положення передбачає, що нагляд здійснюватиметься в таких формах:

- безвиїзний нагляд;

- інспекційні перевірки.

Відповідальним за такий нагляд буде профільний підрозділ Національного банку – управління захисту прав споживачів фінансових послуг.

Національний банк насамперед перевірятиме ті банки, які мають більший ризик порушення прав споживачів фінансових послуг.

Основними джерелами інформації про можливі порушення будуть:

- звернення споживачів фінансових послуг до НБУ;

- договори банків з клієнтами;

- інформація на сайтах банків та в рекламі;

- дані з відкритих джерел;

- звітність банків.

Під час здійснення нагляду фахівці НБУ матимуть право запитувати в банків додаткову інформацію, документи чи письмові пояснення.

У разі виявлення порушень представники Нацбанку складатимуть довідку про це, а також надаватимуть рекомендації для усунення недоліків.

За порушення законодавства щодо захисту прав споживачів фінпослуг Національний банк накладатиме на посадових осіб банків адміністративні стягнення, застосовуватиме до фінустанов штрафні санкції, а також матиме право на інші заходи впливу.

Постанова НБУ №15 набирає чинності з 13 лютого.

У планах Нацбанку також найближчим часом оприлюднити для обговорення проєкт аналогічного документу і для учасників небанківського фінансового ринку.

Куди звертатись, якщо банк порушує права клієнта

У Нацбанку радять: якщо трапляються випадки порушення прав клієнтів – звертатися до контакт-центру НБУ з питань захисту прав споживачів за телефоном 0 800 505 240, або заповнювати форму для онлайн-звернення за посиланням: https://cutt.ly/oj08OvX.

Нагадування ЛІГА.Money

Обирайте кредит за допомогою Кредитометра ЛІГА.Money. Порівнюйте реальну вартість кредитів з урахуванням усіх комісій та супутніх витрат.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі