Як захиститися від погроз колекторів. Поради НБУ українцям

09.09.2020, 17:40
Як захиститися від погроз колекторів. Поради НБУ українцям - Фото
Фото: depositphotos.com

Нацбанк порекомендував українцям, як діяти в разі погроз з боку колекторів

У Національний банк надходять сотні скарг від українців на дії колекторів, у зв'язку з цим регулятор порекомендував, як діяти у випадках погроз боржникам. Про це повідомляється на сайті НБУ.

Лише за липень в Нацбанк надійшло 535 скарг громадян на дії колекторів. Це майже третина від усіх отриманих за місяць скарг на дії небанківського фінсектора.

З якими проблемами стикаються українці при контактах з колекторами

Дві основні проблеми, з якими стикаються українці в цьому плані:

- колектори дзвонять боржникам з погрозами;

- колектори контактують з родичами чи сусідами боржника, які не мають жодного стосунку до кредиту.

У НБУ відзначають, що при видачі кредиту фінансова компанія (або банк) зазвичай просять позичальника надати телефон родича, колеги або друга. Кредитор розраховує, що в разі прострочення платежу борг вдасться стягнути з допомогою колекторів.

Можливі порушення з боку колекторів

Якщо колектор погрожує боржнику, він порушує законодавство.

Якщо позичальник особисто не давав дозволу на використання свого номера телефону, кредитор та колектори також порушують законодавство.

Крім того, якщо людині надходять дзвінки або листи по кредиту, який вона не брала і за яким не є поручителем, порушується закон "Про захист персональних даних".

"Номер телефону людини та її домашня адреса – це конфіденційні дані. Фінансова компанія і колектор не мають права на їх обробку без згоди власника", – повідомляє регулятор.

У Нацбанку підкреслюють, що такі методи роботи колекторів як погрози, цілодобові дзвінки боржнику і членам сім'ї, використання лайливих слів у повідомленнях, поширення образливих фотоколажів і так далі порушують деякі статті Конституції України (ст. 3, 21, 22 і 32), деякі статті Цивільного кодексу (ст. 3, 291, 301, 302 і 308), а також статтю 182 Кримінального кодексу.

Крім того, якщо колектор погрожує примусово стягнути борг, – він вводить людину в оману. Оскільки тільки органи Державної виконавчої служби і приватні виконавці мають законодавчі підстави примусово стягувати заборгованість. Робити це вони можуть з дотриманням офіційних процедур, передбачених законом "Про виконавче провадження".

Колекторські компанії мають право лише інформувати боржника або поручителя по кредиту про наявність боргу.

Як себе захистити. Рекомендації НБУ

Нацбанк рекомендує насамперед дізнатися назву колекторської компанії, представники якої телефонують.

"Якщо кредит ніяк вас не стосується, варто пояснити ситуацію і попросити припинити дзвінки", – відзначає регулятор.

Крім того, якщо дзвонять по кредиту, який не стосується людини, необхідно звернутися з письмовою скаргою до керівництва колекторської компанії та в контакт-центр НБУ за телефоном 0 800 505 240.

Також слід звернутися до уповноваженого Верховної Ради з прав людини або до суду, оскільки саме ці органи контролюють дотримання законодавства про захист персональних даних.

Якщо колектори погрожують, потрібно обов'язково звернутися до правоохоронних органів.

Як НБУ планує врегулювати роботу колекторів

Національний банк спільно з профільним комітетом Верховної Ради працює над законопроектом, який має чітко визначити правила роботи колекторів, заборонити некоректну поведінку та встановити санкції за відповідні порушення.

Проект містить такі норми:

- банки та фінансові компанії ще на етапі підписання кредитного договору повинні попереджати клієнта про можливе залучення колектора в разі прострочення по кредиту;

- колектори будуть зобов'язані дотримуватися вимог етичної поведінки;

- Національний банк вестиме реєстр колекторів;

- банки та фінансові компанії повинні будуть контролювати поведінку залучених ними колекторів, а також будуть зобов'язані повідомляти НБУ про укладення договорів з колекторами.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі