Запити та звернення громадян. Як отримати інформацію від державних органів: роз'яснення

03.12.2020, 12:17
Запити та звернення громадян. Як отримати інформацію від державних органів: роз
Фото: pixabay.com

Українці можуть отримати інформацію від органів державної влади шляхом направлення запиту або звернення

Якщо громадянину для вирішення тих чи інших проблем потрібно отримати певну інформацію від органів державної влади чи місцевого самоврядування, підприємства, установи або організації, зробити це можна у формі запиту або звернення. Про це йдеться у повідомленні Міністерства юстиції.

У процесі виконання органами влади своїх обов’язків задокументовується та накопичується певна інформація. Це публічна інформація, яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Якщо така інформація відсутня у вільному доступі, громадянин може звернутися до органу державної влади чи місцевого самоврядування, підприємства, установи або організації (розпорядники інформації) із запитом на її отримання.

Що таке запит

Запит – це прохання надати публічну інформацію, яка знаходиться у розпорядженні органів влади.

Він може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір та повинен містити:

- ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;

- загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

 - підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

Що таке звернення громадян

Під зверненнями громадян слід розуміти викладені в письмовій або усній формі пропозиції (зауваження), заяви (клопотання) і скарги.

У зверненні має бути зазначено:

- прізвище, ім’я, по батькові;

- місце проживання громадянина;

- викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги;

- підпис заявника (заявників) із зазначенням дати (у випадку направлення письмового звернення);

- електронну поштову адресу, на яку заявнику можна надіслати відповідь, або відомості щодо інших засобів зв’язку з ним (у випадку направлення електронного звернення).

Усне звернення може бути викладено громадянином на особистому прийомі або за допомогою засобів телефонного зв’язку через визначені контактні центри, телефонні "гарячі лінії".

У чому відмінності між зверненням та запитом

Публічну інформацію у відповідь на запит надають в основному суб’єкти владних повноважень, а також суб’єкти господарювання, які виконують делеговані владні повноваження згідно з законом, або займають домінуюче (монопольне) становище на ринку.

Звернення громадян подаються до органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб.

Публічна інформація наявна у розпорядника інформації у готовому вигляді і не потребує додаткового опрацювання, в той час як відповідь на звернення опрацьовується індивідуально і створюється щоразу окремо.

Відповідь на запит повинна надаватися не пізніше ніж за 5 робочих днів (з можливістю подовження цього терміну до 20 робочих днів). Звернення громадян опрацьовуються у місячний термін (з можливістю подовження цього терміну до 45 днів).

Нагадування ЛІГА.Money

Обирайте кредит за допомогою Кредитометра ЛІГА.Money. Порівнюйте реальну вартість кредитів з урахуванням усіх комісій та супутніх витрат.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі