За два тижні карантину кількість нових вакансій зменшилася на 34%

06.04.2020, 14:16
За два тижні карантину кількість нових вакансій зменшилася на 34% - Фото
Фото: depositphotos.com

Сайт Work.ua опублікував дані про сфери, у яких є найбільше і найменше вакансій

Протягом двох тижнів коронавірусного карантину в Україні на 34% зменшилася кількість нових вакансій. Такі дані 3 квітня опублікував Національний банк України в економічному огляді тижня, спираючись на інформацію сайту з пошуку роботи Work.ua.

Кількість нових вакансій знижувалася з 17 до 31 березня, розповідають у Work.ua. У перший тиждень спад був стрімкий, а потім дещо сповільнився.

Очікувано обвалились вакансії у сферах обслуговування, туризму і роздрібної торгівлі.  

Майже без змін - у категоріях сільського господарства та агробізнесу.

Роботодавці активно шукають тих, хто готовий займатися доставкою і працювати віддалено (для дистанційних робіт на сайті навіть зробили окремий розділ). 

За две недели карантина количество новых вакансий сократилось на 34%

Найбільше є вакансій за спеціальностями: менеджер з продажу, продавець-консультант, бухгалтер, адміністратор, водій. Зростає затребуваність перекладачів.

  • Ексміністр економіки Тимофій Милованов висловив думку, що через карантин в Україні можуть залишитися без роботи 170 000-500 000 людей. А за оцінками Торгово-промислової палати, кількість безробітних під час карантину вже збільшилася на 500 000-700 000 до 2-2,2 млн осіб.

  • Уряд 29 березня вирішив, що зареєстрованим безробітним будуть нараховувати допомогу з першого дня після звернення до служби зайнятості, а не з восьмого, як було раніше.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі