Visa представила оновлену програму захисту платежів

22.04.2020, 13:58
Visa представила оновлену програму захисту платежів - Фото
Фото: depositphotos.com

Оновлена програма Visa Secure дозволить знизити долю необґрунтованих відмов в операціях

Платіжна система Visa представила програму Visa Secure, що забезпечує більш надійний захист від шахрайства, дозволяє зробити оплату зручнішою для власників карт і збільшити кількість завершених покупок. Про це повідомили у прес-службі компанії.

Програма Visa Secure раніше була відома як Verified by Visa. Visa Secure використовує останню специфікацію EMV 3-D Secure (3DS) - оновлений протокол для обміну даними між торгово-сервісним підприємством, банком і власником картки.

Цей протокол дозволяє власнику картки підтвердити свою особу під час онлайн- та безконтактних платежів. Він доступний для Центральної та Східної Європи, Близького Сходу та Африки.

Visа Secure пропонує правила і політику, яких повинні дотримуватися підприємства і банки, щоб провести автентифікацію транзакцій під час онлайн-покупок і верифікувати власника картки до авторизації платежу.

  • Платіжна система Mastercard використовує стандарти автентифікації EMV 3-D Secure (замінивши 3DS 1.0) для більшої кількості транзакцій без перешкод.
  • В Україні під час карантину зросла кількість шахрайств, повідомили у низці банків.
Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі