Чим відрізнятиметься дистанційна і надомна робота: Рада ухвалила закон

05.02.2021, 15:20
Чим відрізнятиметься дистанційна і надомна робота: Рада ухвалила закон - Фото
Фото: pixabay.com

Закон регулює правові відносини у сфері дистанційної та надомної роботи

Верховна Рада 4 лютого ухвалила у другому читанні та в цілому законопроєкт №4051 про удосконалення правового регулювання дистанційної роботи. Про це повідомляється на сайті парламенту.

Що передбачає закон

Закон регулює правові відносини у сфері дистанційної та надомної роботи.

Він запроваджує два окремих види (форми) роботи – дистанційна та надомна.

У випадку дистанційної роботи працівник може самостійно обирати власне робоче місце і персонально відповідатиме за забезпечення безпечних умов праці. Дистанційну роботу можна поєднувати з роботою в офісі або на підприємстві.

Надомна робота передбачає роботу на конкретному робочому місці. Змінити його можна з незалежних від працівника причин, завчасно повідомивши про це за три дні власника або уповноважений ним орган.

Роботодавцю за умови укладення трудового договору про дистанційну або надомну роботу надається право отримувати відомості про місце проживання працівника або про інше місце за вибором працівника, де здійснюватиметься трудова діяльність (з метою належного оформлення працівника на дистанційну роботу).

Працівнику надається можливість ознайомлення з правилами внутрішнього трудового розпорядку, колективним договором, локальними нормативними актами роботодавця, повідомленнями та іншими документами.

З такими документами працівник має бути ознайомлений у письмовій формі.

Працівник може дистанційно ознайомитися з вимогами щодо охорони праці шляхом використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, зокрема відеозв’язку.

Законом передбачена можливість для працівника поєднувати дистанційну роботу з виконанням роботи у звичайному режимі на робочих місцях у приміщеннях чи на території роботодавця.

Автори законопроєкту

Авторами проєкту закону №4051 є 32 депутати Верховної Ради, серед них голова парламентського комітету з питань соціальної політики Галина Третьякова (депутат від "Слуги народу").

Цей законопроєкт зареєстрований у парламенті 4 вересня 2020 року. Ухвалення документа в цілому підтримали 322 депутата.

Чи можуть обмежуватися трудові права у випадках дистанційної роботи

У Державній службі зайнятості роз'яснили, що виконання дистанційної (надомної) роботи не тягне за собою будь-яких обмежень обсягу трудових прав працівників.

У своїх правах такі працівники рівні з працівниками, що виконують роботу в приміщенні роботодавця.

Якщо працівник виконуватиме дистанційну роботу, з ним обов'язково має укладатися трудовий договір.

Якщо працівник і роботодавець письмово не домовилися про інше, дистанційна робота передбачає оплату праці в повному обсязі та в строки, визначені наявним трудовим договором.

Загальна тривалість робочого часу для осіб, що працюють дистанційно, не може перевищувати норм, встановлених Кодексом законів про працю (статтями 50 і 51).

Нагадування ЛІГА.Money

Обирайте кредит на особисті цілі в банку за допомогою Кредитометра ЛІГА.Money. Порівнюйте реальну вартість кредитів з усіма комісіями та супутніми витратами.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі