Що робити, якщо фінустанова порушила ваші права. Поради НБУ

26.05.2020, 15:54
Що робити, якщо фінустанова порушила ваші права. Поради НБУ - Фото
Фото: прес-служба НБУ

Регулятор має відповісти на скаргу споживача фінпослуг протягом 30 днів

Нацбанк радить споживачам у разі порушення прав звернутися спочатку до банку, а якщо це не допомогло – безпосередньо до НБУ, повідомили у прес-службі Нацбанку.

Перший крок для виправлення несправедливості – звернутися до банку із оскарженням рішення. Якщо це не принесло результату – варто скаржитися Нацбанку. В умовах карантину краще використовувати дистанційні засоби зв’язку.

В НБУ рассказали, что делать, если банк нарушил ваши права

Можна надіслати скаргу на електронну пошту [email protected]. Обіцяють, що скоро подати звернення можна буде одразу на сайті Нацбанку.

Також можна зателефонувати за безкоштовним номером 0 800 505 240. Там є можливість залишити свій номер телефону, щоб представник Нацбанку передзвонив вам пізніше.

Є можливість надіслати лист із документами на адресу: 01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9. Потрібно розповісти суть питання, зазначити інформацію про себе та контакти.

Нацбанк просить написати у зверненні прізвище, ім’я та по батькові, місце проживання та електронну пошту. Треба викласти суть порушеного питання, пропозиції чи скарги. Інформації має бути достатньо, щоб НБУ ухвалив обгрунтоване рішення.

НБУ не розглядатиме анонімні скарги та звернення з приводу вже вирішених питань. Якщо питання є поза компетенцією Нацбанку, його скерують до іншого держоргану та повідомлять про це споживача. Якщо інформації недостатньо, регулятор звернеться за уточненням.

Споживач може очікувати відповіді протягом 30 днів. Нацбанк може продовжити розгляд звернення до 45 днів, повідомивши заявника.

  • Українці протягом січня-березня у півтора рази частіше зверталися до НБУ зі скаргами на фінпослуги, ніж у попередньому кварталі.
  • Нацбанк відтермінував з 2 червня до 1 вересня обов'язок банків розкривати інформацію про споживчі кредити та депозити у рекламі.
Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі