Погрози і шантаж колекторів. Як захистити свої права

10.03.2021, 11:34
Погрози і шантаж колекторів. Як захистити свої права - Фото
Ілюстрація: Національний банк

Колектори нерідко телефонуть з приводу кредитів, які людина не брала

У Національному банку порадили українцям, як діяти у випадках, коли колектори використовують погрози та шантаж, навіть телефонуючи з приводу кредитів, які людина не брала. Про це йдеться у повідомленні НБУ.

"Трапляються випадки, коли колектори телефонують або надсилають повідомлення з приводу кредиту, який ви не брали і не виступали поручителем. З точки зору закону, щоб припинити такі контакти – достатньо заборонити колекторській службі використовувати ваші дані", – йдеться у повідомленні.

Як діяти, якщо дзвінки колекторів не припиняються

Якщо дзвінки колекторів не припиняються, потрібно діяти наступним чином:

- запитати назву фінустанови, з якої телефонують, дізнатися підставу дзвінка;

- зафіксувати порушення своїх прав (зробити скріншоти екрана телефону з повідомленнями та журналу дзвінків, зробити аудіозапис телефонних розмов тощо);

- написати письмову вимогу до фінустанови з запереченням щодо обробки персональних даних. Така вимога розглядається впродовж 10 днів;

- якщо письмова вимога не була задоволена, а колектори продовжують турбувати, необхідно звернутися до уповноваженого Верховної Ради з прав людини через онлайн-приймальню (https://online.ombudsman.gov.ua/) або відправивши листа поштою.

Для отримання консультацій та роз'яснень також можна звертатися до Національного банку:

- написати до чат-боту НБУ у Viber або Telegram;

- зателефонувати до контакт-центру Нацбанку за номером 0 800 505 240;

- заповнити онлайн-форму для звернень на сайті НБУ https://cutt.ly/vzzhJgn.

Протизаконні дії колекторів

Іноді колектори вдаються до погроз, цілодобових дзвінків боржнику та членам родини, використання лайливих слів у повідомленнях, розповсюдження образливих фотоколажів тощо.

Таким чином вони порушують низку статей Конституції (статті 3, 21, 22 та 32), Цивільного кодексу (статті 3, 291, 301, 302 та 308), Кримінального кодексу (стаття 182).

У таких випадках обов’язково потрібно звертатися до правоохоронців.

Необхідність врегулювання діяльності колекторів

У січні Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт №4241 "Про захист боржників при врегулюванні простроченої заборгованості". НБУ брав участь у розробці цього документу.

Законопроєкт встановлює чіткі правила роботи колекторів, вимоги до етичної поведінки з боржниками, санкції за можливі порушення, нагляд за колекторською діяльністю.

Зокрема, з'явиться публічний реєстр колекторських компаній, який вестиме Національний банк. Усі колекторські компанії повинні будуть зареєструватися в ньому.

Нагляд за колекторами та їх поведінкою щодо споживачів фінансових послуг здійснюватиме НБУ.

Нацбанк контролюватиме дотримання колекторами законодавства, встановлюватиме додаткові вимоги до взаємодії зі споживачами, захищатиме їхні права, розглядатиме звернення громадян.

Також НБУ зможе штрафувати порушників або виводити їх з реєстру.

Колектори повинні будуть дотримуватися певних вимог щодо етичної поведінки за умов взаємодії з громадянами. Законопроєкт встановлює перелік способів дозволеної взаємодії колектора зі споживачем фінпослуг і вводить обмеження на її максимальну частоту.

Нагадування ЛІГА.Money

Обирайте кредит за допомогою Кредитометра ЛІГА.Money. Порівнюйте реальну вартість кредитів з урахуванням усіх комісій та супутніх витрат.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі