Вимоги до кредитних та депозитних договорів. У Нацбанку розповіли про нововведення

26.01.2021, 17:54
Вимоги до кредитних та депозитних договорів. У Нацбанку розповіли про нововведення - Фото
Фото: depositphotos.com

Банки вноситимуть у договори розширений опис послуги чи продукту за єдиними правилами

Національний банк затвердив нові вимоги до банківських кредитних та депозитних договорів, а також договорів про відкриття та ведення поточного рахунку. Про це йдеться у повідомленні НБУ.

Відповідну постанову №7 регулятор ухвалив 22 січня.

Про нововведення

Тепер усі банки вноситимуть у договори розширений опис послуги чи продукту за єдиними правилами.

Наприклад, у депозитному договорі мають вказуватися: дата повернення вкладу, інформація про періодичність виплати процентів та про наявність у банку права продовжити термін дії вкладу. Також буде міститися інформація про наслідки невиконання або неналежного виконання банком обов’язків за договором тощо.

Що стосується договорів про споживчий кредит, то у них банки зобов’язані будуть вказувати перелік та вартість додаткових послуг, умови, за яких можлива зміна процентної ставки чи інших платежів тощо.

Кредитний чи депозитний договір більше не міститиме дрібного шрифту. Вводяться жорсткі вимоги до оформлення такого документу. Це використання шрифту чорного кольору, розміром не менше 11 кегля з міжрядковим інтервалом не менше одинарного. А також виділення напівжирним усіх цифрових значень – сум комісій, відшкодування, підвищених процентів, штрафних санкцій тощо.

Інші важливі деталі

Постанова №7 також встановлює заборону на включення до договору недобросовісних умов, які обмежують, наприклад, право споживача подати скаргу чи позов до суду.

Банкам заборонено без інформування споживача змінювати умови договору, а також вимагати сплатити за ще не отримані за договором послуги.

Для банків передбачений перехідний 3-місячний період (до 27 квітня 2021 року). За цей час фінустанови повинні привести свої договори у відповідність до нових вимог.

"Головне завдання нових вимог – забезпечити розкриття повної інформації про послуги, права та обов'язки банку та споживача, наслідки невиконання зобов'язань. Це сприятиме розумінню споживачем умов фінпослуги та його поміркованому рішенню про укладення договору", – підкреслюють у Нацбанку.

Як діяти у разі порушення банком прав клієнта

У Нацбанку радять споживачам фінансових послуг, права яких порушує той чи інший банк, звертатися до контакт-центру НБУ за телефоном 0 800 505 240.

Також можна звернутися до регулятора онлайн за наступним посиланням: https://cutt.ly/oj08OvX.

Нагадування ЛІГА.Money

Обирайте кредит за допомогою Кредитометра ЛІГА.Money. Порівнюйте реальну вартість кредитів з урахуванням усіх комісій та супутніх витрат.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі