Вимоги до кредитних та депозитних договорів. Сплив відведений банкам перехідний період

26.04.2021, 17:50
Вимоги до кредитних та депозитних договорів. Сплив відведений банкам перехідний період - Фото
Фото: pixabay.com

Постанову про введення нових вимог до кредитних та депозитних договорів НБУ ухвалив 22 січня

27 квітня сплив відведений банкам тримісячний перехідний період для приведення своєї роботи у відповідність до нових вимог регулятора щодо кредитних та депозитних договорів. Відповідну постанову №7 Національний банк ухвалив 22 січня цього року; цей документ був офіційно опублікований 26 січня та набрав чинності з 27 січня.

"Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її офіційного опублікування…Банкам України протягом трьох місяців із дня набрання чинності цією постановою привести свою діяльність у відповідність до вимог положення", – йдеться у документі.

Що передбачає постанова

Документ зобов'язує банки вносити у кредитні та депозитні договори розширений опис послуги чи продукту за уніфікованими правилами.

Наприклад, у депозитному договорі мають вказуватися: дата повернення вкладу, інформація про періодичність виплати процентів та про наявність у банку права продовжити термін дії вкладу. Також має міститися інформація про наслідки невиконання або неналежного виконання банком обов’язків за договором тощо.

Що стосується кредитних договорів, то у них банки зобов’язані вказувати перелік та вартість додаткових послуг, умови, за яких можлива зміна процентної ставки чи інших платежів тощо.

Кредитний чи депозитний договір не може містити дрібного шрифту. Вводяться жорсткі вимоги до оформлення такого документу. Це використання шрифту чорного кольору, розміром не менше 11 кегля з міжрядковим інтервалом не менше одинарного. А також виділення напівжирним усіх цифрових значень – сум комісій, відшкодування, підвищених процентів, штрафних санкцій тощо.

Що не може міститися у договорах

Постанова №7 встановлює заборону на включення до договору недобросовісних умов, які обмежують, наприклад, право споживача подати скаргу чи позов до суду.

Банкам заборонено без інформування споживача змінювати умови договору, а також вимагати сплатити за ще не отримані за договором послуги.

За період до 27 квітня фінустанови повинні були привести свої договори у відповідність до нових вимог.

У Нацбанку підкреслюють, що головне завдання нових вимог – забезпечити розкриття повної інформації про послуги, права та обов'язки банку та споживача, наслідки невиконання зобов'язань. Це має сприяти розумінню споживачем умов фінпослуги та його поміркованим рішенням щодо укладення договорів.

Як діяти у разі порушення банком прав клієнта

У Нацбанку радять споживачам фінансових послуг, права яких порушує той чи інший банк, звертатися до контакт-центру НБУ за телефоном 0 800 505 240.

Також можна звернутися до регулятора онлайн за наступним посиланням: https://cutt.ly/oj08OvX.

Нагадування ЛІГА.Money

Обирайте кредит в банку за допомогою Кредитометра ЛІГА.Money. Порівнюйте реальну вартість кредитів з усіма комісіями та супутніми витратами.

  • У листопаді 2020 року в Нацбанку повідомили про майбутнє введення нових вимог до кредитних та депозитних договорів.
  • На початку квітня у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб порадили споживачам фінпослуг уважно читати документи перед підписанням, оскільки іноді навіть анкета банку може стати кредитним договором.
Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі