Чи обов'язково оформлювати страховку при отриманні кредиту. Роз'яснення НБУ

17.09.2020, 17:02
Чи обов
Ілюстративне фото: LIGA.net

Українці зобов'язані оформлювати страховку лише при отриманні іпотечних кредитів та кредитів на придбання авто

При наданні кредитів банки часто вимагають від громадян оформити страховку, однак робити це не завжди обов'язково. Про це повідомила прес-служба НБУ.

"Звернення громадян до Національного банку свідчать: працівники банків можуть зловживати правами клієнтів, нав'язуючи ті чи інші додаткові послуги, наприклад, страхування, стверджуючи, що воно є "обов'язковим". Хоча це не завжди так", – відзначає регулятор.

Страхування при купівлі в кредит квартири або авто

Страхування є обов'язковим при оформленні іпотечного кредиту.

"Якщо ви берете кредит на житло, вам потрібно застрахувати квартиру або будинок, які є предметом іпотеки. Це вимога статті 7 закону "Про страхування" та статті 8 закону "Про іпотеку", – йдеться в повідомленні.

При цьому банк зобов'язаний надати клієнту можливість обрати страхову компанію з переліку тих, з якими співпрацює ця фінустанова.

Якщо банк стверджує, що є можливість оформити страховку тільки в одній конкретній компанії, – це порушення статті 20 закону "Про споживче кредитування".

У разі оформлення кредиту на придбання автомобіля ситуація наступна:

- по-перше, кожен водій зобов'язаний мати поліс страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів ("автоцивілку"). Банк не зобов'язаний оформлювати такий поліс при видачі кредиту, але на практиці фінустанови часто включають оформлення такої страховки в пакет послуг. Однак при цьому клієнту треба надати можливість обрати страховика з переліку акредитованих компаній;

- по-друге, банк може запропонувати клієнту застрахувати предмет застави, тобто автомобіль. Така страховка називається КАСКО. Вона не є обов'язковою, але може бути корисною як для клієнта, так і для банку, оскільки зменшить ризики в разі пошкодження заставного авто.

Страховка при оформленні споживчого кредиту

Страхування не є обов'язковим у разі оформлення споживчого кредиту (не автокредиту і не іпотеки).

Також не обов'язково оформлювати страховку при відкритті рахунку в банку, здійсненні переказу коштів або при обміні валют.

Що робити, якщо банк нав'язує страховку

У разі, якщо співробітник банку запевняє, що при отриманні споживчого кредиту або при здійсненні грошового переказу потрібно обов'язково оформити страховку, клієнт має право відмовитися від цього.

Банкам заборонено вимагати від клієнтів придбання будь-яких товарів або послуг в якості умови надання банківських послуг. Це норма статті 55 закону "Про банки і банківську діяльність".

Якщо ж працівники банку порушують права клієнта, потрібно скаржитися. Спочатку керівництву самого банку, а потім в НБУ.

"Це допоможе встановити системність таких порушень з боку конкретних фінустанов та дозволить НБУ як регулятору вплинути на порушників і виключити таку практику в майбутньому", – пояснюють у Нацбанку.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі