Поліси автоцивілки. Як часто українці скаржаться на страховиків

22.09.2020, 16:15
Поліси автоцивілки. Як часто українці скаржаться на страховиків - Фото
Фото: depositphotos.com

Українці за останні п'ять років стали в 1,5 рази рідше скаржитися на страховиків у сфері автоцивілки

У Моторно-транспортному (страховому) бюро України (МТСБУ) проаналізували розвиток ринку обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за останні п'ять років і дійшли висновку, що кількість скарг українців на страхові компанії в даному сегменті істотно зменшилася. Про це написав гендиректор МТСБУ Володимир Шевченко у колонці для видання Forinsurer.

Динаміка кількості скарг

У 2015 – 2019 рр. кількість скарг на страховиків ОСЦПВ зменшилася у 1,5 рази (з 2500 до 1800). Це сталося на тлі збільшення кількості виплат за рік на 41%: з 98 800 у 2015 році до 139 600 у 2019-му.

Значно менше українці стали скаржитися на затримку виплати страхового відшкодування (це основна причина скарг). За п'ять років цей показник знизився з 2100 до 1200, тобто на 43%.

Рівень скарг (співвідношення кількості скарг до кількості здійснених страховиками виплат) також стабільно знижувався, і зараз становить близько 1%.

У другому кварталі нинішнього року, незважаючи на пандемію коронавірусної інфекції та її наслідки, тенденція зменшення кількості скарг зберігається.

Як змінився середній термін урегулювання страхових випадків

Середній термін урегулювання страхових випадків з 2015 по 2019 рік скоротився вдвічі.

"Зараз важко повірити, але у 2015 році середній термін урегулювання становив 172 дні! У 2019 році він зменшився до 88 днів з моменту ДТП. У 2020 році позитивний тренд зберігається: середній термін урегулювання за підсумками другого кварталу становить 77 днів, а в рамках системи прямого врегулювання збитків – 43 дні", – зазначив Володимир Шевченко.

Як змінюється кількість укладених договорів та обсяг страхових платежів

Кількість договорів ОСЦПВ, укладених за рік, збільшилася з 6,8 млн у 2015 році до 8 млн у 2019-му.

Обсяг страхових платежів за цей період виріс в 1,7 рази (з 3 млрд грн до 5,1 млрд грн).

Страховики ОСЦПВ за п'ять років урегулювали майже 600 000 страхових випадків. Постраждалим у ДТП виплатили близько 9 млрд грн.

Що стосується спрощеної схеми оформлення ДТП без участі представників поліції (так званий європротокол), то цим механізмом за останні п'ять років українці стали користуватися у чотири рази частіше. Якщо у 2015 році з використанням європротоколу оформили 12 500 ДТП, то в 2019 році – 47 500 ДТП.

Наразі кожна третя виплата по ОСЦПВ здійснюється за європротоколом. Європротокол – це спеціальний бланк європейського зразка, який заповнюється водіями-учасниками ДТП на місці аварії, з яким потерпілий може звернутися за відшкодуванням збитків до своєї страхової компанії та отримати компенсацію.

Що таке МТСБУ

Моторно-транспортне (страхове) бюро України – це некомерційна організація, що об'єднує страхові компанії, які займаються обов'язковим страхуванням відповідальності власників наземних транспортних засобів.

МТСБУ працює відповідно до закону "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів". Участь страховиків у МТСБУ є умовою здійснення діяльності щодо обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності.

МТСБУ виконує гарантійні та координаційні функції у сфері автоцивілки.

  • У липні стало відомо про те, що в першому півріччі 2020 року українці активізували перехід на електронні поліси автоцивілки.

  • У серпні в МТСБУ повідомили про те, що в другому кварталі нинішнього року до бюро надійшло 376 скарг від українців на дії страхових компаній у сфері автоцивілки, що на 12,6% менше, ніж в першому кварталі.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі