Скарги на банки. НБУ перевірив, чи виконуються вимоги щодо розкриття інформації

07.09.2020, 14:01
Скарги на банки. НБУ перевірив, чи виконуються вимоги щодо розкриття інформації - Фото
Фото: depositphotos.com

Банки почали більш детально інформувати клієнтів про кредити та інші послуги

Після початку дії з 1 вересня нових вимог щодо розкриття банками інформації про послуги фінустанови почали більш детально повідомляти про реальну вартість кредитів. Про це йдеться на Facebook-сторінці Національного банку.

За даними регулятора, саме кредити – найпопулярніша тема в зверненнях і скаргах громадян в НБУ.

"Коли клієнт фактично платить більше, ніж очікував, причина в тому, що фінустанова не розкрила повну вартість кредиту при підписанні договору. Нові вимоги НБУ до розкриття банками повної інформації на сайтах та в рекламі, які почали діяти з 1 вересня 2020 року, повинні це змінити", – відзначають у Нацбанку.

За словами начальника управління захисту прав споживачів фінансових послуг НБУ Ольги Лобайчук, регулятор перевірив, як банки виконують нові вимоги та чи розміщують вони необхідну інформацію на сайтах.

Встановлено, що більшість банків вже виконали нові вимоги НБУ і розкрили повну інформацію про послуги.

"Клієнт повинен розуміти свої повні витрати по кредиту, знати повну ставку з урахуванням усіх додаткових платежів та послуг (зокрема, страховки або нотаріуса). Тепер – тільки повна ставка, яка включає всі витрати. Усі банки повинні надавати інформацію про кредити в єдиному форматі. Так клієнту легше буде порівняти умови кількох банків і обрати найкращий для себе варіант", – підкреслили в НБУ.

Серед проблем, з якими стикаються клієнти банків, крім недостатнього інформування про повну вартість кредитів, НБУ називає нав'язування банками непотрібних послуг.

Найчастіше це кредитний ліміт при отриманні зарплатної картки, страховка при обміні валют, а також "своя" страхова компанія або "свій" нотаріус.

У Нацбанку уточнюють, що не завжди і не від будь-якої страховки можна відмовитися (наприклад, вона є обов'язковою при отриманні кредитів на покупку автомобіля або нерухомості). Однак для всіх інших кредитів, депозитів або платіжних карт страхування є добровільним.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі