Українців дедалі частіше ідентифікують через банки для отримання адмінпослуг

30.07.2020, 10:25
Українців дедалі частіше ідентифікують через банки для отримання адмінпослуг - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

У системі верифікації громадян через банки для надання адмінпослуг зафіксовано різке зростання активності

За перше півріччя 2020 року у системі BankID Національного банку, яка створена з метою верифікації громадян через банки для надання адмінпослуг, проведено понад 2 млн операцій ідентифікації. Про це повідомляється на Facebook-сторінці НБУ.

Для порівняння, за весь 2019 рік було проведено близько 300 000 операцій ідентифікації громадян через BankID.

Як працює система BankID

Ця система дозволяє верифікувати (ідентифікувати) користувача через інтернет. Щоб надати громадянину, наприклад, довідку, держоргану потрібно переконатися в тому, що це дійсно ця людина.

Якщо громадянин обирає верифікацію через BankID, він вводить логін та пароль свого інтернет-банкінгу, проходить другий етап авторизації (наприклад, введення sms-пароля) та таким чином підтверджує свою особу.

Передача персональних даних через систему BankID відбувається виключно за ініціативою користувача і тільки з його згоди (через мобільний додаток або веб-сервіс банку, в якому клієнт має відкритий рахунок).

Чому ідентифікація саме через банки

По-перше, банки ідентифікують своїх клієнтів відповідно до вимог держави (в особі НБУ).

Щоб держава не витрачала значні кошти на створення спеціальної системи ідентифікації громадян, ухвалили рішення робити це через банківську систему із застосуванням системи BankID.

Що більше банків приєднується до системи в якості абонентів-ідентифікаторів, то більше постачальники адміністративних послуг зацікавлені в підключенні, щоб запропонувати громадянам необхідний сервіс.

Користувач отримує зручний та безпечний доступ до широкого спектру державних, фінансових, комерційних та інших послуг, які можуть надаватися онлайн і вимагають ідентифікації.

Скільки банків підключено до системи BankID

До даної системи вже підключено 20 банків.

"Хоча за кількістю це трохи більше 1/4 банківської системи, але насправді на ці банки припадає близько 87% ринку платіжних карт. З огляду на те, що банківська система зараз має найбільш актуальну і повну інформацію про своїх клієнтів, переваги розвитку системи очевидні" , - відзначають в НБУ.

За даними регулятора, зараз найбільшу кількість операцій через систему BankID генерують державні сервіси. Позитивній динаміці розвитку системи сприяла також інтеграція з державним сервісом "Дія" Міністерства цифрової трансформації.

У системи BankID є і комерційні абоненти, що надають послуги онлайн-кредитування.

Банки дедалі активніше підключаються до системи в якості абонентів - постачальників послуг. Це стає можливим із введенням нових методів віддаленої ідентифікації.

НБУ почав створювати систему BankID у 2015 році. Для державних органів система є безкоштовною, а для комерційних структур сервіс доступний за плату.

  • У червні НБУ надав банкам інструкції з описом ознак підозрілих клієнтів.

  • У липні стало відомо про те, що у період карантину банки активізували розвиток мобільних додатків.
Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі