Сайти-двійники і фейкові інтернет-магазини. Як не стати жертвою шахраїв

08.02.2021, 13:04
Сайти-двійники і фейкові інтернет-магазини. Як не стати жертвою шахраїв - Фото
Ілюстрація: depositphotos.com

Одним з найпоширеніших способів шахрайства в інтернеті останнім часом стало створення сайтів-двійників

У зв’язку з поширенням коронавірусу українці активніше почали здійснювати покупки в інтернеті. Як наслідок збільшилася кількість випадків онлайн-шахрайства. У Міністерстві юстиції порадили, як не стати жертвами зловмисників під час придбання товарів та послуг в мережі.

Сайти-двійники та фейкові інтернет-магазини

Одним з найпоширеніших способів шахрайства в інтернеті останнім часом стало створення сайтів-двійників та фейкових інтернет-магазинів.

У першому випадку сторінка, яку відвідує людина, візуально виглядає як справжня: має ту ж кольорову гаму, містить приблизно ту ж саму інформацію, що й офіційний сайт, однак у гіперпосиланні вказані зайві букви або цифри. Оплативши товари чи вказавши власні персональні дані на такому сайті-двійнику, можна потрапити у пастку шахраїв.

Стосовно несправжніх інтернет-магазинів, то у цьому випадку шахраї можуть пропонувати товари, яких у них немає в наявності або пропонувати товари за дуже низькою ціною, вимагаючи передоплату.

У Мін'юсті радять українцям ніколи не залишати свої персональні дані на незнайомих або підозрілих сайтах. Перед введенням інформації завжди треба перевіряти, чи перебуває користувач саме на офіційному сайті.

Для здійснення покупок в інтернеті краще використовувати перевірені майданчики, адміністратори яких можуть гарантувати повернення коштів, якщо товар не буде відправлено або він виявиться неналежної якості.

Якщо ж людині доводиться користуватися послугами невідомого їй інтернет-магазину, варто вивчити відгуки про продавця та купувати товари з накладеним платежем, тобто сплачувати за товар після його отримання та огляду.

Інші варіанти шахрайства

Також часто шахраї розміщують на сайтах оголошення про роботу. Вони пропонують виконувати легкі завдання за помірну оплату (складання ручок, наклеювання марок, збір аксесуарів тощо).

Роботодавець-шахрай пропонує надіслати потенційній жертві матеріали для такої роботи поштою. Однак, щоб нібито уникнути будь-якого ризику, він встановлює мінімальний завдаток, який потім обіцяє повернути разом з першою зарплатою за виконану роботу.

Оплативши завдаток, жертва не отримає матеріали для роботи і втратить свої кошти.

Тому роботу варто шукати на офіційних сайтах та обов’язково перевіряти роботодавця.

Ще одним поширеним видом інтернет-шахрайства є надсилання на електронну пошту або у соціальні мережі повідомлень про виграші чи призи.

Подібні повідомлення зводяться до того, що людині необхідно сплатити авансом певну суму коштів (як відсоток від виграшу для покриття комісій та витрат, пов’язаних з відправкою призу тощо).

"Варто пам’ятати золоте правило – "безкоштовний сир лише у мишоловці". Для початку згадайте, чи брали ви участь у якихось акціях. Дізнайтесь у представників офіційні умови, поцікавтеся назвою та сайтом компанії, яка проводила акцію. Якщо ви сплатите кошти на вказані рахунки, то найімовірніше, ніяких грошей та цінних призів ви не отримаєте, а автор повідомлення перестане відповідати на ваші листи", – попереджають у Мін'юсті.

Ще один варіант шахрайства полягає в тому, що потенційна жертва отримує повідомлення нібито від банку про блокування рахунку.

Зазвичай такі повідомлення містять заклики до відправлення персональних даних жертви (пін-коду до картки, 16 цифр, що вказані на картці, CVV-коду).

У такому разі варто звернутися до банку за офіційним номером телефону для уточнення інформації. Не можна повідомляти даних щодо банківських карт та рахунків стороннім людям.

Загальні правила безпеки в інтернеті

Перераховані вище варіанти інтернет-шахрайства є найпоширенішими, але щодня з’являються нові види обману. Щоб не потрапити у пастки, варто під час здійснення операцій в інтернеті дотримуватися таких правил:

- не вказувати власні персональні дані на неперевірених сайтах;

- нікому не повідомляти термін дії банківської карти та CVV-код;

- перевіряти гіперпосилання та наповнення сайту на відповідність офіційним даним компаній;

- у разі отримання сумнівних листів чи повідомлень не здійснювати оплат до встановлення обставин ситуації, що виникла;

- не робити передоплат у неперевірених інтернет-магазинах;

- не користуватися неперевіреними оголошеннями щодо роботи, де обіцяють швидкий заробіток за умови внесення завдатку.

Як діяти тим, хто став жертвою інтернет-шахраїв

Якщо людина все ж стала жертвою шахраїв, їй необхідно звернутися до найближчого відділу поліції або зателефонувати 102 чи 0 800 505 170 (департамент кіберполіції).

Потрібно зібрати інформацію, що підтверджує факти вчинення шахрайських дій: чеки про оплату, квитанції з банку про проведення грошових операцій, роздруківки оголошень, посилання на сайт тощо.

Також варто звернутися до адміністратора сайту з метою блокування сторінки шахрая, а також зателефонувати в банк, через який було здійснено платіжні операції, повідомивши, що переказ здійснено на картку шахрая.

Після притягнення винної особи до кримінальної відповідальності постраждалий може звернутися до суду з вимогою відшкодування матеріальної та моральної шкоди.

Для отримання правової допомоги можна звернутися у найближчий місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Адресу та телефон такого центру можна дізнатися за номером контакт-центру системи безоплатної правової допомоги − 0 800 213 103, або за посиланням: https://www.legalaid.gov.ua/tsentry/.

Нагадування ЛІГА.Money

Обирайте кредит на особисті цілі в банку за допомогою Кредитометра ЛІГА.Money. Порівнюйте реальну вартість кредитів з усіма комісіями та супутніми витратами.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі