Запитай Мінфін. Українці зможуть спілкуватися з чиновниками міністерства онлайн

20.07.2020, 17:30
Запитай Мінфін. Українці зможуть спілкуватися з чиновниками міністерства онлайн - Фото
Ілюстративне фото: pixabay.com

Українці отримають можливість безпосередньо задавати питання керівництву Міністерства фінансів

Міністерство фінансів в рамках своєї рубрики "Запитай Мінфін" вирішило запровадити формат онлайн-комунікацій Q&A (question-and-answer), який дозволяє українцям спілкуватися з чиновниками міністерства безпосередньо. Про це йдеться на Facebook-сторінці Мінфіну.

Такий формат передбачає, що один із заступників міністра фінансів відповідатиме на запитання українців зі своєї особистої сторінки у Facebook.

"Ми розуміємо, що в умовах карантину людям складно зустрітися особисто з представником міністерства і почути відповідь на своє питання. Тому ми починаємо формат онлайн-комунікацій", - зазначили у відомстві.

Цього тижня відповідати на запитання громадян буде заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев. Він займається питаннями бюджетування освіти, культури, науки, соціального захисту та охорони здоров'я, зокрема щодо використання коштів Фонду COVID-19.

У міністра фінансів Сергія Марченка один перший заступник та п'ять заступників. Хто з них буде відповідати на запитання українців наступного тижня, не уточнюється.

У Мінфіні введення онлайн-комунікацій називають кроком до більшої відкритості.

  • У червні стало відомо про те, що українці зможуть онлайн стежити за цінами на продукти та медикаменти

  • В середині липня міністр фінансів Сергій Марченко заявив про те, що Мінфін хоче залучити гроші українців шляхом продажу їм держоблігацій.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі