Робота під час карантину. Топ-5 галузей, де найбільше вакансій

29.04.2020, 16:58
Робота під час карантину. Топ-5 галузей, де найбільше вакансій - Фото

Роботодавці найчастіше шукають працівників для роздрібної торгівлі, логістики та виробництва продуктів

Найбільше нових вакансій є у сфері торгівлі та логістики, виробництва продуктів та інтернет-послуг. Яких спеціалістів шукають, розповіли в сервісі пошуку роботи grc.ua (раніше hh.ua).

Роздрібна торгівля

На компанії роздрібної торгівлі 12-22 квітня припадало 11% усіх нових вакансій. Кількість пропозицій порівняно з аналогічним періодом в березні зросла вдвічі.

Шукають касирів, продавців торговельних залів, завідуючих відділами; бухгалтерів і маркетологів; людей на керівні посади: директорів магазинів чи їх заступників. Щоб організувати доставку товарів, наймають логістів, працівників та менеджерів складів.

Логістика, постачання товарів

Ще у лютому ця галузь не входила навіть у десятку сфер, які активно набирають людей. А вже у середині квітня відповідний розділ увійшов у п’ятірку галузей, що розширюються. У квітні такі компанії розмістили втричі більше вакансій, ніж у середині березня.

Шукають водіїв, експедиторів, логістів, а також керівників, бухгалтерів, HR-менеджерів тощо.

Виробники продуктів

У галузі «Виробництво продуктів» кількість нових вакансій у квітні зросла на 75%. У середині місяця на цю сферу припадало 4% від всієї бази вакансій.

Шукають менеджерів по роботі з клієнтами, торговельних представників, менеджерів з дистрибуції; потрібні керівники та технологи.

Виробники аграрної продукції

У галузі “Сільське господарство” у березні кількість пропозицій про роботу збільшилась майже втричі (в порівнянні з лютим), а у квітні – ще на 60% (в порівнянні з березнем).

Шукають агрономів, менеджерів з продажів, спеціалістів по роботі з клієнтами, економістів, мережевих адміністраторів, програмістів 1С тощо.

Провайдери зв’язку та інтернет-послуг, онлайн-сервісів

Сфера «Телекомунікації, зв'язок» продовжує розростатися. У середині квітня кількість вакансій у цій галузі зросла вдвічі.

  • В Україні 431 900 осіб зареєструвалися безробітними на 27 квітня. Це на 38% більше, ніж на цю дату минулого року, повідомили у Держслужбі зайнятості.
  • Банки запровадять пільгові кредити “Нові гроші” під 3% для заробітчан, які повернулися до України, анонсував прем'єр-міністр Денис Шмигаль.
Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі