Проблеми з погашенням кредиту. Як правильно діяти боржнику

04.06.2021, 18:38
Проблеми з погашенням кредиту. Як правильно діяти боржнику - Фото
Фото: pixabay.com

У випадку виникнення проблем з погашенням кредиту боржнику необхідно спробувати домовитися з фінустановою

У разі виникнення у позичальника фінансових труднощів та проблем з погашенням кредиту йому необхідно звернутися до кредитора та спробувати знайти взаємно прийнятий вихід з такої ситуації. Про це йдеться у роз'ясненні експертів платформи ФінСкарга, яка спеціалізується на розв’язанні спірних питань між споживачами та надавачами фінансових послуг.

"У більшості випадків проблеми починаються через відсутність знань про можливі шляхи врегулювання проблеми", – зазначається у повідомленні.

Як краще діяти боржнику

У випадку настання затримки з внесенням платежів за кредитом боржнику необхідно звернутися до банку чи мікрофінансової компанії та з'ясувати наступні питання:

- чи надає кредитор пільговий період для здійснення виплати;

- якщо такої послуги немає, то можна скористатися іншою – пролонгацією позики. Однак важливо враховувати, що пролонгація може бути надана за вищою ставкою, ніж перший кредит.

Серед можливих шляхів вирішення проблеми є такі:

- реструктуризація. Звертаючись з таким проханням до кредитора, клієнт може отримати спеціальні умови сплати позики. Наприклад, кредитор може зменшити процентну ставку;

- перекредитування. Інші фінкомпанії (або банки) можуть надати позику на більш вигідних умовах, тобто клієнт може оформити кредит в іншому місці, сплативши повністю або частково існуючий борг;

- сплата частини боргу. Можна сплатити, наприклад, половину боргу, тоді система в автоматичному режимі перераховує борг і процентна ставка, що нараховується на кожен день, може знизитися приблизно удвічі;

- сплата нарахованих відсотків. Деякі фінустанови надають можливість тимчасової сплати лише відсотків, без тіла кредиту.

Що ще важливо

У будь-якому випадку боржнику необхідно намагатися домовитися з фінустановою. Адже банки і мікрофінансові організації також зацікавлені у вирішенні проблеми.

"Головне – не ігноруйте листи та дзвінки від представників організації, де був отриманий кредит", – радять фахівці платформи ФінСкарга.

Разом з тим позичальник не повинен покладатися лише на фінансову установу. Зі свого боку йому необхідно виважено оцінити ситуацію та шукати можливі варіанти повернення взятих у кредит грошей.

Нагадування ЛІГА.Money

Обирайте кредит у банку за допомогою Кредитометра ЛІГА.Money. Порівнюйте реальну вартість кредитів з усіма комісіями та супутніми витратами.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі