Мінцифра, НБУ і ПриватБанк презентували освітній серіал «Цифрові гроші»

30.04.2020, 14:02
Мінцифра, НБУ і ПриватБанк презентували освітній серіал «Цифрові гроші» - Фото
Цифрові гроші

Відео демонструватимуть на платформі Дія.Цифрова освіта

Національний банк України, Міністерство цифрової трансформації та ПриватБанк презентували освітній серіал «Цифрові гроші», повідомляє прес-служба ПриватБанку. З 30 квітня відео доступне безкоштовно для всіх бажаючих на порталі “Дія. Цифрова освіта”.

У серіалі простою мовою розповідають про банківські платіжні картки та безконтактні платежі, як відкладати гроші на депозит, оплачувати комуналку, поповнювати рахунок чи переказувати гроші на карту іншій особі, не виходячи з дому.

“В умовах пандемії навички користування цифровим банком, електронними засобами розрахунків є важливими для захисту власного здоров’я, і особливо людям старшого покоління”, - зазначив член правління ПриватБанку з питань ІТ Андрій Гриценюк.

Серіал орієнтований передусім на людей поважного віку. “Ми використовуємо навчання через розваги - щоб вчитися було цікаво. І сподіваємось навчити цифрової грамотності 2 млн українців цього року», -  заявила заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

Проект “Дія. Цифрова освіта” – це платформа освітніх серіалів. За три роки проект планує навчити українців базовим цифровим навичкам, у тому числі фінансовим.

  • Нацбанк попереджає про активізацію шахраїв під час карантину: виманюють дані карт під виглядом "державної допомоги".

  • Міністерство цифрової трансформації опублікувало список фіналістів національного конкурсу IТ-проектів для боротьби з коронавірусом #HackCorona з призовим фондом 4 млн грн.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі