Поліси автоцивілки. Українці стали рідше скаржитися на страхові компанії

26.08.2020, 10:40
Поліси автоцивілки. Українці стали рідше скаржитися на страхові компанії - Фото
Фото: depositphotos.com

МТСБУ у квітні-червні отримало менше скарг на роботу страхових компаній в сегменті автоцивілки

У другому кварталі в Моторно-транспортне (страхове) бюро України надійшло 376 скарг від постраждалих та страхувальників на дії страхових компаній у сфері автоцивілки, що на 54 скарги (на 12,6%) менше, ніж у першому кварталі. Про це повідомила прес-служба МТСБУ.

У порівнянні з аналогічним періодом 2019 року кількість скарг у другому кварталі 2020 зменшилася на 73 (або на 16,3%).

На які компанії скаржаться найчастіше

Найвищий рівень скарг зафіксовано на страхові компанії АСКА (15,1%) та Омега (11,9%).

Жодної скарги не надходило на роботу дванадцяти страховиків: Граве Україна, Оранта-Січ, Інтер-Поліс, СО Гарантія, Глобал Гарант, Ван Клік, Казна, СГ Оберіг, Юнівес, Колоннейд Україна, Мотор-Гарант, АСКО-Медсервіс.

У попередньому кварталі таких страхових компаній було лише вісім.

Що таке МТСБУ

Моторно-транспортне (страхове) бюро України — це некомерційна організація, що об'єднує страхові компанії, які займаються обов'язковим страхуванням цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ).

МТСБУ працює відповідно до закону "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів". Участь страховиків у МТСБУ є умовою здійснення діяльності щодо обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності.

МТСБУ виконує гарантійні та координаційні функції у сфері автоцивілки.

Як МТСБУ оцінює страхові компанії

Щокварталу МТСБУ розміщує на своєму сайті графічний інформер "світлофор". За допомогою колірної індикації він показує оцінку кожного страховика за трьома основними показниками: "загальна оцінка діяльності", "якість врегулювання", "рівень скарг".

Відповідно до цього графічного інформера, у другому кварталі 2020 року збільшилась кількість страховиків, які отримали найвищу (зелену) оцінку за всіма трьома показниками. Кількість таких компаній – 26 (проти 25 у першому кварталі).

Як і в першому кварталі, у другому жодна страхова компанія не отримала "червоне світло" за показником "оцінка діяльності страховика" і лише три страхові компанії мають за цим показником "жовте світло" (це на дві СК менше, ніж у першому кварталі) .

Тільки одна страхова компанія отримала незадовільну оцінку за показником "якість врегулювання збитків" (у першому кварталі таких компаній було чотири).

За показником "рівень скарг від постраждалих та страхувальників" у другому кварталі кількість незадовільних оцінок склала п'ять (це на дві менше, ніж у першому кварталі).

  • У травні нинішнього року в МТСБУ повідомили про те, що у першому кварталі 2020 року кількість скарг на страховиків ОСЦПВ зросла на 22% у порівнянні з четвертим кварталом 2019 року.

  • У липні стало відомо про те, що у першому півріччі 2020 року українці активізували перехід на електронні поліси автоцивілки.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі