Безпека онлайн-покупок: чи готові українці робити передоплату – опитування

21.08.2020, 10:35
Безпека онлайн-покупок: чи готові українці робити передоплату – опитування - Фото
Фото: depositphotos.com

Опитування користувачів платформи OLX показало, що респонденти досить часто готові робити передоплату при здійсненні онлайн-покупок

При здійсненні онлайн-покупок близько 40% українців готові робити передоплату. Про це свідчать результати опитування, проведеного серед 9000 користувачів платформи OLX.

Які результати опитування

53% опитаних час від часу здійснюють покупки в інтернеті, ще 24% роблять це постійно.

Оскільки при здійсненні таких покупок існує ймовірність шахрайства з боку недобросовісних продавців, важливо дотримуватися запобіжних заходів. Серед таких заходів — шопінг лише на відомих, великих платформах.

Більш 81% опитаних відповіли, що вони займаються онлайн-шопінгом саме на таких майданчиках. Ще 27% вдаються до послуг невеликих онлайн-магазинів, а 10% зазначили, що їм байдуже, де саме купувати.

Для 53% найзначнішу роль при виборі товару для опитаних відіграють відгуки про продавця. 

Також покупці звертають увагу на те, як довго продавець надає свої послуги. У 40% респондентів більше довіри викликають ті підприємці, які пропонують свої товари та послуги протягом більш тривалого періоду.

63% опитаних оплачують товари в момент їх отримання. 50% довіряють електронним платіжним системам, підключеним до онлайн-платформ. А 39% відповіли, що здійснюють перекази коштів на карту продавця вже після отримання товару.

68% українців зазначили, що перевіряють адресу сайту та вносять платіжні дані тільки тоді, коли сайт їм знайомий та викликає довіру. 73% респондентів у віці від 17 до 25 років завжди перевіряють відповідність платіжної системи та посилання, по якому переходять.

Майже чверть респондентів вказали, що рідко звертають увагу на сайт оплати товару, а близько 8% українців не вважають за необхідне переконуватися в безпеці платформи, де здійснюють оплату. Найбільше таких людей у ​​категорії старше 52 років.

Які ознаки можливого шахрайства

У OLX називають найбільш поширені ознаки, за якими можна розпізнати шахрая в процесі покупки:

- занадто низька ціна або унікальність пропозиції;

- маніпуляції терміновістю або почуттям жалю;

- вимога внести повну або часткову передоплату.

Що необхідно робити потерпілому від шахрайства

Якщо покупець все ж зіткнувся з шахраєм, в компанії OLX йому рекомендують зробити наступні кроки:

- якщо дані карти стали доступні шахраєві — зв'язатися з банком і заблокувати її;

- звернутися до служби підтримки ресурсу, де зустрівся шахрай. Фахівці цього ресурсу допоможуть обмежити діяльність акаунту недобросовісного користувача;

- тільки правоохоронні органи можуть знайти правопорушника, тому відразу необхідно звернутися до співробітників кіберполіції та подати заяву про скоєний злочин.

Поради НБУ

Національний банк раніше надав декілька порад українцям щодо того, як убезпечити себе при здійсненні платежів та переказів в інтернеті (у тому числі при онлайн-покупках):

- під час проведення транзакцій ретельно перевіряти кожен крок;

- ніколи нікому не вірити (краще витратити час, передзвонити зайвий раз в банк, перевірити номер телефону того, хто телефонував, або сам сайт);

- не здійснювати платежі за посиланнями з надісланого повідомлення (це можуть бути фішингові сайти), а також перевіряти джерело, звідки надіслали таке повідомлення;

- звертати увагу на сайт, де здійснюється оплата.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі