Пошук роботи. Як розмістити резюме на сайті Держслужби зайнятості: роз'яснення

23.04.2021, 13:30
Пошук роботи. Як розмістити резюме на сайті Держслужби зайнятості: роз
Фото: depositphotos.com

Для розміщення резюме безробітному необхідно створити персональний кабінет шукача роботи

Щоб зробити процес пошуку роботи більш ефективним, безробітним варто розміщувати свої резюме на сайті Державної служби зайнятості. Про це йдеться у повідомленні відомства.

Як розмістити резюме

Для розміщення резюме безробітному необхідно переконатися, що він має активований персональний кабінет шукача роботи на офіційному сайті служби: https://www.dcz.gov.ua/cabinet.

Якщо у безробітного ще немає персонального кабінету, можна створити його, користуючись інструкцією за посиланням: https://is.gd/BoHiia.

Допомогти зі створенням персонального кабінету також може кар’єрний радник (це куратор безробітного, який надає допомогу клієнту протягом усього періоду пошуку роботи).

Після цього у розділі "Мої резюме" необхідно обрати опцію "Створити резюме", заповнити усі поля та натиснути "Зберегти".

Наступний крок: у картці резюме треба натиснути "Опублікувати".

Перед публікацією резюме на сайті його перевірить модератор служби зайнятості.

Важливо пам’ятати, що у разі внесення змін в резюме, воно потребуватиме повторної модерації.

Де можна знайти перелік актуальних вакансій

Знайти актуальні вакансії можна на сайті Держслужби зайнятості за посиланням https://www.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy. База вакансій оновлюється щодня.

У пошуку необхідно вказати регіон, професію, розмір очікуваної заробітної плати.

З початку 2021 року за сприяння Держслужби зайнятості нове робоче місце знайшли близько 127 000 українців.

Найбільше безробітних було працевлаштовано за такими професіями: тракторист, водій, продавець непродовольчих товарів, бухгалтер, кухар.

Скільки безробітних в Україні

На 1 січня 2021 року на обліку в Державній службі зайнятості перебувало близько 459 000 безробітних, на 25 січня – 485 300 безробітних.

На 31 березня 2021 року на обліку перебувало майже 449 700 безробітних, що на 28,7% більше, ніж на аналогічну дату 2020 року.

Нагадування ЛІГА.Money

Обирайте кредит в банку за допомогою Кредитометра ЛІГА.Money. Порівнюйте реальну вартість кредитів з усіма комісіями та супутніми витратами.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі