Викрадають гроші з карток. Як шахраї обманюють продавців товарів в інтернеті

12.04.2021, 17:15
Викрадають гроші з карток. Як шахраї обманюють продавців товарів в інтернеті - Фото
Ілюстрація: Кіберполіція

Правоохоронці радять українцям дотримуватися правил безпеки під час онлайн-торгівлі

Під час онлайн-шопінгу від дій шахраїв можуть постраждати не лише покупці товарів, але й продавці. Про це йдеться у повідомленні кіберполіції.

Як діють зловмисники

На платформах оголошень шахраї, що видають себе за покупців, запевняють своїх потенційних жертв (продавців товарів) у намірах придбати товар та пізніше стверджують, що вже переказали необхідну суму.

Далі шахрай телефонує вже від імені працівника банку і повідомляє, що платіж надійшов від юридичної особи. Такі фінансові операції (з його слів) не передбачені регламентом банку, тому картку продавця товару заблокували.

Для її "розблокування" зловмисник пропонує назвати усі дані картки.

"Продовжуючи таку розмову, ви ризикуєте своїми грошима", – попереджають у кіберполіції.

Як не стати жертвою шахраїв

Правоохоронці радять українцям дотримуватися таких правил безпеки під час онлайн-торгівлі:

- не можна повідомляти нікому дані картки (особливо CVV та PIN-код), а також коди з sms від мобільного оператора або банку. Працівники цих установ ніколи не запитують таку інформацію;

- у разі сумнівів щодо того, чи дійсно вам телефонує працівник банку, можна подзвонити за номером, вказаним на звороті картки та з’ясувати цю інформацію;

- варто перевіряти продавця (покупця), або сайт, послугами якого збирається скористатися людина, на сайті кіберполіції у розділі "Stop Fraud" https://cyberpolice.gov.ua/stopfraud/.

Що робити тим, хто все ж став жертвою шахраїв

Якщо людина стала жертвою шахраїв, їй необхідно звернутися до кіберполіції за номером 0 800 505 170 або за допомогою форми зворотного зв'язку на сайті: https://ticket.cyberpolice.gov.ua.

Також у розділі "контакти" на сайті відомства є номери телефонів регіональних підрозділів кіберполіції.

За тим самим номером телефону (0 800 505 170) можна дізнатися стан розгляду поданого раніше електронного звернення чи отримати консультацію спеціаліста сервісної служби кіберполіції. З цією ж метою можна надіслати електронного листа на поштову скриньку: [email protected]

Нагадування ЛІГА.Money

Обирайте кредит на особисті цілі в банку за допомогою Кредитометра ЛІГА.Money. Порівнюйте реальну вартість кредитів з усіма комісіями та супутніми витратами.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі