Викрадали гроші з карток українців. Кіберполіція викрила шахрайський колл-центр

05.05.2021, 12:09
Викрадали гроші з карток українців. Кіберполіція викрила шахрайський колл-центр - Фото
Фото: Кіберполіція

Шахраї телефонували громадянам під виглядом працівників банків

Працівники кіберполіції ліквідували у Харківській області шахрайський колл-центр, співробітники якого викрадали гроші з банківських карток громадян. Про це йдеться у повідомленні правоохоронців.

Як діяли зловмисники

Шахраї купували на хакерських форумах бази даних клієнтів банків. Потім цим людям телефонували працівники колл-центру під виглядом представників банків.

Громадянам повідомляли, що з їхньої банківської картки нібито здійснюються підозрілі транзакції або про те, що надійшла заявка на зміну фінансового номера. Далі громадян переключали на інших працівників колл-центру, які повідомляли "деталі" про "ситуацію з банківським рахунком". Оператори запевняли потерпілих, що інформацію про нібито шахрайські дії буде передано до місцевої поліції.

Після цього інший працівник колл-центру телефонував уже під виглядом поліцейського. Для переконання потерпілих зловмисники використовували sip-телефонію та підміняли номери на ті, що були вказані на офіційних сайтах поліції.

Псевдополіцейський повідомляв, що для блокування шахрайських дій необхідно назвати йому код із SMS-повідомлення. Коли громадянин називав код – зловмисники викрадали гроші з його банківської картки.

Організував діяльність колл-центру 25-річний чоловік разом із двома спільниками. Вони залучили до роботи операторів, для яких розробили детальні інструкції шахрайських дій.

За місцями проживання фігурантів та в офісному приміщенні, де розташовувався колл-центр, працівники поліції провели обшуки. Вилучено понад 70 комп’ютерів і таку ж кількість телефонів.

Наразі правоохоронці встановлюють потерпілих та остаточну суму збитків. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу. Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі.

Вирішується питання щодо оголошення підозри фігурантам. Слідчі дії тривають.

Фото: Кіберполіція

Фото: Кіберполіція

Як не стати жертвою шахраїв

Правоохоронці радять власникам платіжних карток дотримуватися таких правил безпеки:

- не можна повідомляти нікому дані картки (особливо CVV та PIN-код), а також коди з SMS від мобільного оператора або банку. Працівники цих установ ніколи не запитують таку інформацію;

- у разі сумнівів щодо того, чи дійсно вам телефонує працівник банку, можна подзвонити за номером, вказаним на звороті картки та з’ясувати цю інформацію;

- не пересилати у месенджерах конфіденційну інформацію та фото документів;

- не переходити за сумнівними посиланнями, у тому числі за тими, що надходять в електронних листах та месенджерах.

Що робити тим, хто все ж став жертвою шахраїв

Якщо людина стала жертвою шахраїв, їй необхідно звернутися до кіберполіції за номером 0 800 505 170 або за допомогою форми зворотного зв'язку на сайті: https://ticket.cyberpolice.gov.ua.

Також у розділі "контакти" на сайті відомства є номери телефонів регіональних підрозділів кіберполіції.

За тим самим номером телефону (0 800 505 170) можна дізнатися стан розгляду поданого раніше електронного звернення чи отримати консультацію спеціаліста сервісної служби кіберполіції. З цією ж метою можна надіслати електронного листа на поштову скриньку: [email protected]

Нагадування ЛІГА.Money

Обирайте кредит на особисті цілі в банку за допомогою Кредитометра ЛІГА.Money. Порівнюйте реальну вартість кредитів з усіма комісіями та супутніми витратами.

  • У вересні 2020 року співробітники Служби безпеки України знешкодили незаконний колл-центр, працівники якого викрадали гроші з карток українців.
  • У квітні у кіберполіції розповіли, хто такі скімери та як не стати жертвою зловмисників.
Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі