НБУ пояснив, якою має бути реклама банківських послуг

24.06.2020, 10:27
НБУ пояснив, якою має бути реклама банківських послуг - Фото
Ілюстративне фото: pixabay.com

Реклама банків не повинна вводити споживачів в оману, але й клієнтам слід уважно читати умови акцій

Національний банк нагадав, що реклама банківських послуг повинна бути зрозумілою для споживачів, а умови їх надання - прозорими. Щоб уникнути неправильного сприйняття, банкам варто чесно розповідати у рекламі про акції, бонуси, пропозиції та послуги, наголошуючи на винятках та обмеженнях, пояснює регулятор. Споживачі, у свою чергу, повинні уважно читати правила акцій, звертаючи увагу на дрібниці і нюанси.

Регулятор навів типовий приклад незрозумілої споживачу реклами умов надання кешбеку. Банк запропонував своїм клієнтам акцію, аби популяризувати безготівкові розрахунки. Умови акції: клієнт може зробити певну кількість безготівкових операцій на загальну суму декілька тисяч гривень і отримати кешбек – тобто повернення банком клієнту певної суми коштів.

У рекламних матеріалах банку йшлося, що клієнти можуть купувати товари в інтернеті, здійснювати онлайн-розрахунки в магазинах тощо. Проте в детальних правилах на сайті банку зазначалися операції, які є винятком і на які акція не поширюється.

Деякі з клієнтів, ймовірно, не ознайомилися з детальними правилами. Тому, дізнавшись на практиці про такі винятки і не отримавши кешбек, почали скаржитися на фінансову установу. Адже банк не розкрив належним чином інформацію про умови своєї пропозиції, не згадавши в рекламних матеріалах про операції-винятки.

Що робити клієнту в такій ситуації

Якщо ж клієнт потрапив у ситуацію, коли банк порушує умови власних акцій, необхідно письмово звертатися до керівництва такого банку, а за відсутності реагування на звернення - направити скаргу до НБУ.

Якою має бути реклама банківських послуг

Щоб реклама банківських послуг була простою і зрозумілою для споживача, регулятор 14 травня запровадив нові вимоги до розкриття банками інформації про споживчі кредити й депозити та до реклами фінансових послуг. Вони набудуть чинності 1 вересня цього року. 

Реклама банківських послуг повинна відповідати таким вимогам:

  1. Містити основні умови отримання кредиту (реальну річну процентну ставку, максимальну суму кредиту та його термін) або розміщення депозиту (процентну ставку, термін вкладу, валюту і мінімальну суму депозиту).

  2. Не ускладнювати візуальне сприйняття інформації (наприклад, не рекомендується виділяти частини тексту курсивом або напівжирним шрифтом, робити рекламу різнокольоровою, вибудовувати з тексту геометричні фігури, використовувати римську нумерацію тощо).

  3. Усі примітки та уточнення повинні друкуватися шрифтом того ж розміру й кольору, що і основна інформація про послуги.

  4. На своїх сайтах банки зобов'язані розміщувати калькулятори для розрахунку витрат на користування споживчим кредитом або доходів при розміщенні депозиту.

  5. Також на власних веб-сайтах банки повинні розміщувати повну, достовірну та актуальну інформацію про послуги, їхню вартість для споживача, умови отримання та наявні ризики:

- наприклад, за кредитом необхідно розкривати його повну річну процентну ставку, загальні витрати споживача (не тільки відсотки за кредитом, а й банківські комісії, платежі за супутніми та додатковими послугами за їхньої наявності), періодичність виплати тіла кредиту, відсотків і комісій, а також штрафи та пеню у разі прострочення оплат за ним;

- щодо депозитів необхідно вказувати процентну річну ставку, термін вкладу, умови дострокового зняття, платежі за додаткові і супутні банківські послуги, а також податки, які сплатить клієнт та процентну ставку і дохід від депозиту, який він отримає після сплати таких податків.

Контролювати дотримання банками усіх вимог буде Управління захисту прав споживачів фінансових послуг Нацбанку. За кожен виявлений випадок порушення банк штрафуватимуть на суму від 5100 до 10 200 грн. 

  • 19 січня НБУ зобов'язав банки розкривати повну вартість споживчих кредитів.
  • У лютому регулятор відклав запровадження нових правил з 2 березня до 2 червня, у травні ж вирішив додатково відкласти їх до 1 вересня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі