Порушення фінустановами прав споживачів. Як можна звернутися до НБУ

09.04.2021, 15:16
Порушення фінустановами прав споживачів. Як можна звернутися до НБУ - Фото
Фото: depositphotos.com

До Національного банку можна звернутися одним з п'яти зручних способів

Якщо банк чи небанківська фінустанова порушують права споживача, можна звернутися до Національного банку як регулятора одним з п'яти зручних способів. Про це йдеться у повідомленні НБУ.

"Щоб вам було зручно у будь-який час та за будь-яких умов вийти на зв'язок з НБУ, ми створили сучасну систему каналів для звернень", – зазначають у Нацбанку.

Можливі способи звернень

До регулятора можна звернутися таким чином:

- зателефонувати до контакт-центру НБУ за номером 0 800 505 240 (робочі години: з понеділка до четверга – 9:00-18:00, у п'ятницю – 9:00-16:45);

- оформити звернення онлайн на сайті НБУ за посиланням: https://cutt.ly/icLLMTs;

- поспілкуватися з чат-ботом НБУ у Viber, Telegram або у web-чаті на сайті регулятора. Для пошуку у месенджерах необхідно ввести "НБУ Контактний центр";

- написати на електронну пошту [email protected];

- відправити лист на адресу: 01601, Київ, вул. Інститутська, 9.

Детальніше про канали зв'язку

Чат-бот "НБУ Контактний центр" запущений нещодавно, він відповідає на питання споживачів у режимі 24/7 та містить найрозповсюдженіші питання, з якими звертаються громадяни. Чат-бот може перенаправити споживача фінпослуг для отримання потрібного роз'яснення. Також він може надати довідку щодо надходження листа та з’єднати з фахівцем.

Якщо телефонне звернення споживача до контакт-центру НБУ надходить у неробочий час (або якщо усі фахівці зайняті), можна скористатися голосовим меню та залишити прохання про зворотній дзвінок. Для цього достатньо скористатися запропонованою опцією.

Для контакт-центру НБУ фахівці створили IT-рішення, яке дозволяє ефективніше опрацьовувати дзвінки та чати, відстежувати в онлайн-режимі ефективність обробки звернень та вдосконалювати якість комунікацій.

Будь-яке звернення до НБУ можна подати в довільний формі. Для цього достатньо описати своїми словами ситуацію, що склалася. Споживачеві фінпослуг не варто хвилюватися, якщо він не знає тонкощів законодавства. У цьому йому допоможуть розібратися фахівці НБУ.

Як діяти, якщо умови договору з фінустановою порушують права споживача

Перш за все у такому випадку потрібно звернутися з письмовою скаргою до керівництва фінустанови.

Якщо скарга залишилася без уваги – необхідно звертатися до Національного банку.

Нацбанк може застосувати до фінустанови заходи впливу або накласти штрафні санкції. Проте регулятор не має повноважень визнати договір неправомірним або несправедливим та анулювати його. Це може зробити лише суд.

Щоб запобігти порушенням прав споживачів у майбутньому, НБУ планує встановити додаткові вимоги до договорів небанківських фінустанов з клієнтами. Зокрема заборонити включати до них недобросовісні умови надання послуг. Аналогічні вимоги вже ухвалені для банків.

Нагадування ЛІГА.Money

Обирайте кредит на особисті цілі в банку за допомогою Кредитометра ЛІГА.Money. Порівнюйте реальну вартість кредитів з усіма комісіями та супутніми витратами.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі