Новий вид шахрайства: українцям пропонують сплатити за пересилку від імені Укрпошти

07.12.2020, 17:35
Новий вид шахрайства: українцям пропонують сплатити за пересилку від імені Укрпошти - Фото
Фото: depositphotos.com

В компанії Укрпошта попередили українців про новий вид шахрайства

Компанія Укрпошта попереджає українців про появу нового виду шахрайства. Про це йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці Укрпошти.

У чому суть схеми

"З’явилася прикра інформація про шахрайські дії від імені Укрпошти. Частина клієнтів отримала e-mail розсилку з вимогою сплатити мито за міжнародне відправлення", – зазначається у повідомленні.

​​У компанії підкреслюють, що подібних розсилок Укрпошта не здійснює.

"​Якщо ви бачите в себе такого листа – видаліть, проігноруйте та в жодному разі не робіть те, що вказано​. ​Ми активно працюємо над визначенням джерела розсилок, щоб якомога швидше припинити цю злочинну діяльність​", – підкреслюють в Укрпошті.

​Одержувачам таких повідомлень варто бути обережними та ретельно перевіряти інформацію.

Що радять у кіберполіції

Якщо людина стала жертвою шахраїв, необхідно звернутися до кіберполіції за номером 0 800 505 170 або за допомогою форми зворотного зв'язку на сайті: https://ticket.cyberpolice.gov.ua.

Також у розділі "контакти" на сайті відомства є номери телефонів регіональних підрозділів кіберполіції.

За тим самим номером телефону (0 800 505 170) можна дізнатися стан розгляду поданого раніше електронного звернення чи отримати консультацію спеціаліста сервісної служби кіберполіції (пн-пт 09:00 – 20:00). З цією ж метою можна надіслати електронного листа на поштову скриньку: [email protected]

Нагадування ЛІГА.Money

Обирайте кредит на особисті цілі в банку за допомогою Кредитометра ЛІГА.Money. Порівнюйте реальну вартість кредиту з усіма комісіями та супутніми витратами.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі