Шахрайський колл-центр. Як не втратити гроші на картковому рахунку

03.06.2021, 16:55
Шахрайський колл-центр. Як не втратити гроші на картковому рахунку - Фото
Фото: Національна поліція

Правоохоронці радять негайно припиняти розмову по телефону у випадках, коли дзвонять невідомі і випитують дані банківських карток

У Миколаєві працівники кіберполіції припинили діяльність шахрайського колл-центру, працівники якого телефонували власникам платіжних карток, випитувати персональну фінансову інформацію, а потім викрадали гроші. Про це йдеться у повідомленні правоохоронців.

Як діяли зловмисники

Колл-центр був розташований в одному з офісних приміщень у центрі міста. На момент проведення слідчих дій там знаходилися 30 операторів.

Телефонуючи жертвам, вони представлялися працівниками банків та намагалися заволодіти персональними даними власників карток.

Використовуючи методи соціальної інженерії, зловмисники пропонували співбесідникам виконувати певні інструкції. Це дозволяло дізнаватися у потерпілих не лише дані банківських карток, а й паролі, що надходять в sms-повідомленнях.

Отримуючи таку інформацію, шахраї миттєво заволодівали всіма грошима, що перебували на рахунку жертви.

Фото: Національна поліція

Фото: Національна поліція

Організувала діяльність центру 33-річна жінка з іншого регіону, а допомогу у пошуку операторів їй надавали двоє мешканців Миколаєва.

За місцем розташування колл-центру поліцейські провели обшуки та вилучили й направили на експертизу 102 комп'ютера, сервер та 28 мобільних телефонів.

Правоохоронці встановлюють загальну кількість постраждалих та суму завданих їм збитків.

Триває розслідування кримінального провадження, відкритого за ознаками ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу (шахрайство). Санкція статті передбачає покарання до трьох років позбавлення волі.

Фото: Національна поліція

Фото: Національна поліція

Як не стати жертвою шахраїв

Щоб вберегтися від подібного шахрайства, у кіберполіції радять негайно припиняти розмову, коли телефонують невідомі і під різними приводами випитують дані банківських карток чи паролі.

"Потрібно припинити розмову та самостійно зателефонувати до банку або звернутись до найближчого його відділення. Також не можна виконувати інструкції, які вам надають телефоном", – йдеться у повідомленні.

За жодних умов не можна розголошувати персональну фінансову інформацію:

- банківський sms-пароль;

- термін дії картки;

- CVV-код.

Що робити тим, хто все ж став жертвою шахраїв

Якщо людина стала жертвою шахраїв, їй необхідно звернутися до кіберполіції за номером 0 800 505 170 або за допомогою форми зворотного зв'язку на сайті: https://ticket.cyberpolice.gov.ua.

Також у розділі "контакти" на сайті відомства є номери телефонів регіональних підрозділів кіберполіції.

За тим самим номером телефону (0 800 505 170) можна дізнатися про стан розгляду поданого раніше електронного звернення чи отримати консультацію спеціаліста сервісної служби кіберполіції. З цією ж метою можна надіслати електронного листа на поштову скриньку: [email protected]

Нагадування ЛІГА.Money

Обирайте кредит на особисті цілі в банку за допомогою Кредитометра ЛІГА.Money. Порівнюйте реальну вартість кредитів з усіма комісіями та супутніми витратами.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі