Море або гори: огляд цін на курортне житло в Україні влітку – інфографіка

12.06.2020, 09:56
Море або гори: огляд цін на курортне житло в Україні влітку – інфографіка - Фото
Ілюстративне фото: pixabay.com

За яку ціну можна винайняти житло поблизу моря, а скільки коштуватиме оренда будинку у горах – фахівці OLX проаналізували оголошення, розміщені на їхн

На фоні карантинних обмежень, пов’язаних з виїздом за кордон, у українців залишилась можливість відпочити біля моря або у горах у межах України. Компанія OLX проаналізувала актуальні пропозиції ринку оренди курортного житла, розміщені на власній платформі. 

Морські курорти

Серед чорноморських населених пунктів на OLX виокремили одеський напрямок: смт Затоку, селище Кароліно-Бугаз, міста Южне, Чорноморськ (Іллічівськ) і саму Одесу.

Найбільшим є вибір житла у Одесі: гостям "Південної Пальміри" пропонується понад 1500 квартир від 500 грн до 1250 грн за добу. Оренда будинків буде коштувати дещо дорожче – близько 1500 грн/доба, причому більша частина курортників за статистикою цікавиться саме будинками. 

Майже ті самі ціни й у Чорноморську. Подобова оренда будинку складає ті самі 1500 грн, квартири – від 450 грн за "одиничку" до 1000 грн за 3-кімнатну. У Кароліно-Бугазі та Затоці винайняти будинок для проживання родини або компанії коштуватиме 1500-2000 грн на день.

Трохи дешевші пропозиції у Южному: за 1-кімнатну квартиру тут господарі хочуть 400 грн, за двокімнатну – 500 грн, а за три кімнати доведеться викласти 800 грн.

Як приклад відпочинку на Азовському морі – Бердянськ. Ціни на житло у ньому нижчі, ніж на курортах чорноморського узбережжя: 1-кімнатні квартири тут пропонують за 300 грн, дво- та трикімнатні варіанти – 450 грн і 500 грн відповідно. Оренда будинків починається від 1000 грн за добу.

Курорти у горах

Для поціновувачів свіжого гірського повітря та неповторних краєвидів на OLX рекомендують Закарпатську та Івано-Франківську області. 

Багато варіантів пропонує Яремче, що знаходиться у 60 км від Івано-Франківська. Подобова оренда будинку тут коштуватиме близько 1000 грн. У неподалік розташованому селі Микуличин пропозицій менше, біля 30, а от ціни вищі – будинки пропонуються за 1200 грн на добу. У смт Ворохта день проживання у будинку коштує 500 грн.

Найдешевші пропозиції оренди житла можна відшукати у Славському, що у Львівській області (300 грн/доба за будинок) та у Береговому на Закарпатті (200 грн/доба за двокімнатну квартиру).

пропозиції житла на курортах
інфографіка від OLX.ua

  • Квітневий розбір від LIGA.net: ринок оренди житла у Києві впав. Знижки у 30%, ціни від 4500 грн за "одиничку" та подвійне зростання у Пущі-Водиці.

Пропонуємо прочитати: Яке житло шукають столичні орендарі: інфографіка 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі