Чи може роботодавець вимагати від працівника пройти тест на COVID-19: роз'яснення

25.11.2020, 11:48
Чи може роботодавець вимагати від працівника пройти тест на COVID-19: роз
Фото: depositphotos.com

Іноді роботодавці вимагають від працівників довідку про негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19 під загрозою недопуску на роботу або звільнення

У Міністерстві юстиції пояснили, чи може роботодавець вимагати від працівника пройти тест на COVID-19. Про це йдеться на Facebook-сторінці Мін'юсту.

Нерідко такі вимоги роботодавців стосуються працівників, які повертаються з відпустки чи виходять з лікарняного.

Чи правомірні такі вимоги

У Мін'юсті пояснюють: якщо при влаштуванні на роботу громадянин підписував трудовий договір чи колективний договір, де зазначені вимоги щодо обов’язкового проходження ПЛР-тестування після відпустки, лікарняного або за іншою вимогою роботодавця, в такому разі невиконання цієї вимоги трактуватиметься як порушення умов трудового чи колективного договору.

Якщо ці вимоги не передбачені договором, а працівника відсторонюють від роботи через відсутність ПЛР-тесту – це порушення законодавства.

Коли тестування є обов'язковим

Враховуючи ситуацію, яка склалася в Україні щодо випадків захворювання на COVID-19, слід звернути увагу, що згідно зі статтею 35-1 закону "Про захист населення від інфекційних хвороб" з метою пошуку випадків зараження коронавірусною хворобою, а також ефективного виявлення осіб, які мали контакт із особами, хворими на коронавірусну хворобу, проводиться обов’язкове тестування:

- осіб, які звертаються за медичною допомогою з ознаками СOVID-19;

- осіб, які мали встановлений контакт із особою, хворою на COVID-19.

Крім того, регулярне тестування є обов’язковим для медичних та інших працівників, які працюють у закладах охорони здоров’я, що надають медичну допомогу хворим на COVID-19, а також осіб, які здійснюють заходи, пов’язані з недопущенням поширення COVID-19, зокрема працівників Національної поліції та Національної гвардії (незалежно від того, чи мали вони встановлений контакт із особою, хворою на коронавірусну хворобу).

Що рекомендують у Мін'юсті

Для уникнення непорозумінь з роботодавцем рекомендується надати довідку від сімейного лікаря щодо відсутності захворювання.

Якщо роботодавець не зважає на неї та наполягає на проведенні ПЛР-тесту, працівник може просити роботодавця надати письмову вимогу щодо обов’язку зробити такий тест.

Це письмове повідомлення може стати підставою для звернення до суду та доказом порушення трудових та громадянських прав працівника.

У Мін'юсті також підкреслюють: у разі наполягання роботодавця – проходження ПЛР-тесту повинно відбуватися за його рахунок.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі