Чи може роботодавець змінювати умови оплати праці в період карантину: роз'яснення

15.01.2021, 11:50
Чи може роботодавець змінювати умови оплати праці в період карантину: роз
Фото: depositphotos.com

Умови оплати праці не можуть змінюватися роботодавцем в односторонньому порядку

У Державній службі з питань праці роз'яснили українцям, чи можуть змінюватися умови оплати праці у зв’язку із зменшенням обсягів виробництва під час карантину. Про це йдеться у повідомленні відомства.

Як регулюються умови оплати праці

При укладанні працівником трудового договору (або контракту) роботодавець доводить до його відома умови оплати праці, розміри, порядок і строки виплати зарплати, а також підстави, згідно з якими можуть здійснюватися відрахування у випадках, передбачених законодавством.

Роботодавці не мають права в односторонньому порядку ухвалювати рішення з питань оплати праці, що погіршують умови, встановлені законодавством, угодами і колективними договорами.

Це стосується не лише роботодавців, а й інших суб’єктів організації оплати праці (такими суб’єктами є органи державної влади та місцевого самоврядування; об’єднання організацій роботодавців; професійні спілки, об’єднання професійних спілок або їх представницькі органи).

Про зміну умов оплати праці в бік погіршення роботодавець повинен повідомити працівника не пізніше, ніж за два місяці.

Особливості за умови змін в організації виробництва

За умови змін в організації виробництва (у тому числі в період карантину) зміна умов оплати праці можлива лише за погодженням із виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником), що представляє інтереси більшості працівників, а у разі його відсутності – з іншим органом, уповноваженим на представництво інтересів трудовим колективом.

При цьому необхідно враховувати, що зміна систем та розмірів оплати праці є зміною істотних умов праці, а це не тільки потребує повідомлення працівника не пізніше ніж за два місяці, а також надає право працівнику припинити трудові відносини на підставі пункту 6 статті 36 Кодексу законів про працю із виплатою вихідної допомоги у розмірі не менше середнього місячного заробітку, якщо він не погоджується на продовження роботи з новими умовами оплати праці.

Скільки українців отримують зарплати "в конвертах"

За оцінками державного Інституту економіки та прогнозування НАН України, 26,5% економічно активного населення (тобто працюючих українців) отримують зарплати "в конвертах".

У той же час у жовтні 2020 року оприлюднили результати опитування, проведеного Центром Разумкова. Згідно з ними, 36% громадян усю зарплату або її частину отримують неофіційно.

Нагадування ЛІГА.Money

Обирайте кредит на особисті цілі в банку за допомогою Кредитометра ЛІГА.Money. Порівнюйте реальну вартість кредиту з усіма комісіями та супутніми витратами.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі