Чи можуть обмежуватися трудові права у випадках дистанційної роботи: роз'яснення

15.01.2021, 14:14
Чи можуть обмежуватися трудові права у випадках дистанційної роботи: роз
Фото: depositphotos.com

Певні категорії осіб мають переважне право на дистанційну роботу

У Державній службі зайнятості роз'яснили українцям, чи можуть обмежуватися трудові права у випадках дистанційної роботи. Про це йдеться у повідомленні відомства.

"Під час карантину роботодавці все більше стали використовувати форму дистанційної (віддаленої) роботи. Поширення коронавірусної хвороби змусило посадовців ужити заходів щодо вдосконалення законодавства в цій сфері. У 2020 році з’явилася стаття 60 Кодексу законів про працю, яка визначає особливості дистанційної та надомної роботи", – зазначається у повідомленні.

Особливості віддаленої роботи

Основні особливості віддаленої роботи у правовому плані:

- виконання дистанційної (надомної) роботи не тягне за собою будь-яких обмежень обсягу трудових прав працівників. У своїх правах такі працівники рівні з працівниками, що виконують роботу в приміщенні роботодавця. Якщо працівник і роботодавець письмово не домовилися про інше, дистанційна робота передбачає оплату праці в повному обсязі та в строки, визначені наявним трудовим договором;

- якщо працівник виконуватиме дистанційну роботу, з ним обов'язково має укладатися трудовий договір;

- загальна тривалість робочого часу для осіб, що працюють дистанційно, не може перевищувати норм, встановлених Кодексом законів про працю (статтями 50 і 51). В умовах дистанційної роботи працівники розподіляють робочий час на свій розсуд, на них не поширюються правила внутрішнього трудового розпорядку (якщо інше не передбачено у трудовому договорі);

- працівники, які використовують свої інструменти (обладнання) для потреб підприємства, установи, організації, мають право на одержання компенсації за їх амортизацію. Розмір та порядок виплати цієї компенсації визначаються власником підприємства за погодженням з працівником. За двосторонньою згодою дистанційно працюючому також можуть відшкодовувати витрати, пов’язані з виконанням для підприємства роботи вдома (електроенергія, вода тощо).

Хто має переважне право на дистанційну роботу

Окремі категорії осіб мають переважне право на виконання роботи вдома. До них відносяться: 

- жінки, які мають дітей віком до 15 років;

- люди з інвалідністю та пенсіонери (незалежно від виду призначеної пенсії);

- особи, які досягли пенсійного віку, але не одержують виплат;

- особи зі зниженою працездатністю, яким у встановленому порядку рекомендована праця в надомних умовах; 

- особи, які здійснюють догляд за людьми з інвалідністю або тривало хворіючими членами сім'ї, які за станом здоров'я потребують догляду; 

- особи, зайняті на роботах з сезонним характером виробництва (у міжсезонний період), а також навчаються в очних навчальних закладах.

Нагадування ЛІГА.Money

Обирайте кредит на особисті цілі в банку за допомогою Кредитометра ЛІГА.Money. Порівнюйте реальну вартість кредиту з усіма комісіями та супутніми витратами.

  • У жовтні у Держслужбі зайнятості роз'яснили нюанси трудових прав у випадку роботи на вихідних.

  • У грудні у Держслужбі зайнятості пояснили, як неповна зайнятість впливає на трудові права працівника.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі