Мобільний застосунок Дія: відтепер автоцивілка у смартфоні

15.05.2020, 13:41
Мобільний застосунок Дія: відтепер автоцивілка у смартфоні - Фото
Фото: depositphotos.com

З 12 травня водії можуть використовувати застосунок Дія для перевірки наявності полісу автоцивілки

Відтепер у мобільному застосунку Дія зібрані всі важливі документи для водія: техпаспорт, посвідчення водія та автоцивілка. Про це повідомили у Міністерстві цифрової трансформації України. 

Автоцивілку можна перевірити з будь-якого смартфона, де встановлений застосунок Дія версії 1.7.2. Дія робить запит за номером авто в систему МТСБУ. У меню техпаспорта у Дії засвітиться рожевим «страховий поліс дійсний» або жовтим «страховий поліс не дійсний». 

"Ми зробили великий крок вперед відносно діджиталізації галузі автострахування, бо відсьогодні поліс страхування є в мобільному застосунку Дія. А це понад 8 мільйонів полісів внутрішнього автострахування по всій країні" – додав Генеральний директор Моторного (транспортного) страхового бюро України Володимир Шевченко.

За необхідності пред’явити автоцивілку патрульним відтепер можна використати смартфон. Майте на увазі, що юридична сила автоцивілки в смартфоні визначена у Постанові КМУ № 956 від 23.10.2019. 

В Мінцифрі підкреслюють: архітектура Дії побудована так, що на серверній частині взагалі не зберігаються персональні дані. Дія відображає їх лише через разовий запит. При цьому інформація передається в зашифрованому вигляді, а на деяких етапах – використовується подвійне шифрування. Тож використовувати застосунок цілком безпечно. 

  • Онлайн-платформа «Дія. Цифрова освіта» презентувала освітній серіал «Сучасне резюме і пошук роботи онлайн» з 11 серій. 

  • Національний банк України, Міністерство цифрової трансформації та ПриватБанк презентували освітній серіал «Цифрові гроші». З 30 квітня відео доступне безкоштовно для всіх бажаючих на порталі “Дія. Цифрова освіта”.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі