ЛІГА Money розширює партнерство: ще два банки приєдналися до проєкту порівняння кредитів

05.11.2020, 19:27
ЛІГА Money розширює партнерство: ще два банки приєдналися до проєкту порівняння кредитів - Фото
Ілюстрація: ЛІГА Money

Вже дев'ять банків пропонують свої кредитні продукти для їх порівняння за повною вартістю у рамках співпраці з проєктом ЛІГА Money

Створений за участі Ligamedia та Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору" проєкт ЛІГА.Money, який працює з 1 жовтня та пропонує сервіс порівняння реальної вартості банківських кредитів, підбив підсумки першого місяця роботи та затвердив плани до кінця 2020 року. Про це йшлося у ході засідання Координаційного комітету ЛІГА.Money, яке відбулося 5 листопада.

У засіданні взяли участь CEO Ligamedia Дмитро Бондаренко, керівник Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору" Роберт Бонд та представники банків-партнерів.

У жовтні до проєкту ЛІГА.Money долучилися ще два банки – Креді Агріколь Банк та Форвард Банк. Тепер кількість банків-учасників проєкту збільшилася до 9 (партнерами також є Акордбанк, Банк інвестицій та заощаджень, ОТП Банк, Правекс Банк, Райффайзен Банк Аваль, ТАСкомбанк та Укрсиббанк).

Учасники засідання проаналізували підсумки роботи проєкту у жовтні, обговорили перспективи розвитку інструменту порівняння кредитів та плани до кінця 2020 року.

"Ми раді, що з 1 жовтня почав працювати наш онлайн-сервіс ЛІГА.Money, який дає можливість споживачам безкоштовно порівнювати кредитні пропозиції українських банків. І ми докладемо всіх зусиль, щоб цей проект був успішним", – зазначив керівник Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".  Роберт Бонд подякував банкам за партнерство у цьому проєкті та наголосив, що дуже важливо почути думки та пропозиції представників банків щодо того, як вдосконалити роботу ЛІГА.Money.

"Ми раді спостерігати, що все більше українців починають обирати кредити зважено, шляхом прозорого порівняння їх повної вартості. Ми сподіваємось, що від цього зміниться не просто культура прийняття фінансових рішень, а й покращиться добробут українців. Люди хочуть отримувати інформацію з джерел, яким вони дійсно довіряють. І я дуже радий бачити, що сотні тисяч людей настільки довірять нам", – зазначив Дмитро Бондаренко під час засідання Координаційного комітету.

Проєкт ЛІГА.Money створений, щоб допомогти українцям розібратись у складних фінансових питаннях, навчитись розумно керувати грошима та зважено приймати фінансові рішення. На сторінці ЛІГА.Money розміщено Кредитометр – єдиний в Україні інструмент порівняння реальної вартості кредитів.

ЛІГА Money є результатом тристороннього партнерства між Проектом USAID "Трансформація фінансового сектору", Ligamedia та банками-учасниками.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі