Ліки, готівка, пенсії. Як замовити безкоштовну доставку Укрпоштою

13.04.2020, 16:22
Ліки, готівка, пенсії. Як замовити безкоштовну доставку Укрпоштою - Фото
Фото: Ukrposhta/Flickr

Укрпошта під час карантину безкоштовно доставлятиме ліки мешканцям маленьких містечок і сіл. Жителям обласних центрів доведеться платити

Національний оператор Укрпошта протягом карантину безкоштовно доставлятиме ліки, готівку за послугою "З картки додому", а також товари з Інтернет-магазинів. Листоноша також може прийняти оплату комунальних послуг, повідомляється на сайті компанії.

Зазначається, що ці та інші послуги Укрпошта зробила безоплатними, щоб заохочувати споживачів залишатися вдома.

Замовити послуги можна за телефоном 0 800 300 545 та набрати цифру 9. Якщо людина вміє користуватися смартфоном чи комп’ютером – послуги можна замовити через онлайн-форму.

Протягом карантину медикаменти доставлятимуть безкоштовно усім, окрім мешканців обласних центрів. Їм доведеться платити 35 грн.

Не прийматимуть замовлення на медикаменти, які треба зберігати при певній температурі або які входять до переліку наркотичних, психотропних засобів і прекурсорів, є сильнодіючими і отруйними лікарськими засобами.

Для доставки ліків Укрпошта співпрацює із сервісом пошуку і доставки медикаментів Liki24. З 27 березня замовити доставку ліків можна за номером телефону цього сервісу 068 296 14 52. Треба уточнити, що йдеться про доставку за допомогою Укрпошти. У межах Києва Liki24 готові доставляти за 79 грн.

Листоноша може принести готівку, яку переказали з картки. З 23 березня до кінця карантину на цю послугу діє акційна ціна – 0,01 грн.

Якщо раніше пенсіонер отримував пенсію на банківський рахунок, а зараз хоче, щоб листоноша приносив її додому готівкою, треба звернутися із заявою до Пенсійного фонду. Всі необхідні копії документів потрібно надіслати рекомендованим листом до ПФУ. З цим може допомогти листоноша. Або можна звернутися до контакт-центру Пенсійного фонду за номерами 0-800-503-753, 044-281-08-70, 044-281-08-71.

Під час карантину листоноші також можуть приймати плату за електроенергію, газ, воду, телефонний зв’язок, телебачення, інтернет та інші послуги вдома у громадян.

  • Уряд анонсував прийняття рішення про можливість оплати комунальних послуг через уповноважені банки та Укрпошту. Людям, які отримують пенсії та соцвиплати через банки, хочуть надати можливість оплатити комунальні послуги за допомогою телефонного дзвінка в банк.
  • Укрпошта безкоштовно доставлятиме освячені паски. Замовлення приймають до 13 квітня. Паски доставлятимуть з 13 до 17 квітня включно.
Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі