Кредити "під 0%". НБУ закликав українців бути обережними

13.07.2020, 15:01
Кредити "під 0%". НБУ закликав українців бути обережними - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

Нацбанк закликає українців з обережністю ставитися до кредитів "під 0%" від фінансових компаній

Національний банк, до якого з 1 липня 2020 року перейшло регулювання ринку небанківських фінустанов, закликає українців бути дуже обережними з кредитами "під 0%" від фінансових компаній. Про це повідомила начальник управління захисту прав споживачів фінансових послуг НБУ Ольга Лобайчук, йдеться на Facebook-сторінці регулятора.

"Фінустанови не роздають кошти просто так. Нудна, але життєво важлива порада: уважно читайте договори та перевіряйте всі умови кредиту", - зазначила вона.

У чому небезпека кредитів "під 0%"

За словами Лобайчук, так звані кредити "під 0%" не є такими, оскільки у відповідних кредитних договорах міститься цілий ряд пасток, не відразу помітних для споживача.

Наприклад, ставка "0%" може діяти тиждень, потім нараховуються високі відсотки по кредиту, комісії, штрафи, пеня. У зверненнях громадян співробітники НБУ зустрічали максимальну ставку по кредиту на рівні 1702% річних.

Небезпека в тому, що людині, яка вже підписала договір з такими умовами, буде дуже складно захистити свої права. Залишається лише звернутися до суду та оскаржити умови кредитного договору. Однак немає ніяких гарантій, що суд ухвалить рішення на користь позичальника.

Як часто українці скаржаться на фінкомпанії

За даними Liga Money, у 2019 році, коли діяльність фінансових компаній ще регулювала Нацкомфінпослуг, українці подали 23314 скарг на учасників ринку. При цьому більше 80% звернень (19166 скарг) стосувалося діяльності фінансових компаній.

На діяльність страхових компаній українці поскаржилися 4118 разів, на роботу недержавних пенсійних фондів та фондів фінансування будівництва - лише 30 разів. На кредитні спілки, ломбарди і лізингові компанії українці минулого року не скаржилися взагалі.

З 1 липня 2020 року, коли функції нагляду за небанківськими фінустановами перейшли до НБУ, українці можуть подавати скарги на фінкомпанії в Нацбанк.

Ольга Лобайчук зазначає, що з січня нинішнього року в Україні почала працювати нова система захисту прав споживачів фінансових послуг, яка поширювалася на банківський сектор.

"Ми почали активну роботу з банками. Встановили вимоги до реклами та інформації на сайті. Банки повинні будуть виконувати їх (нові вимоги) з вересня. Аналогічні вимоги розробляємо до фінансових компаній. Але це не робиться за один день. Це довготривалий і складний процес", - сказала вона.

Як зміниться захист прав споживачів після переходу фінкомпаній під нагляд НБУ

З 1 липня 2020 року в Україні розпочато реалізацію так званого спліту. Це розподіл функцій регулятора Нацкомфінпослуг між двома іншими фінансовими регуляторами - Нацбанком і Нацкомісією з цінних паперів та фондового ринку.

Після реалізації спліту залишиться два регулятора - НБУ та Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку. Вони, як передбачається, будуть більш ефективно регулювати небанківський фінансовий сектор. Якість фінансових послуг має покращитися, а захист прав споживачів - стати більш жорстким.

За даними НБУ, для більш ефективного захисту прав споживачів необхідно, щоб Верховна Рада прийняла в другому читанні та в цілому законопроект № 1085-1. Цей документ повинен надати Нацбанку мандат на захист прав споживачів, зобов'язати фінустанови розкривати інформацію про реальну вартість фінансових продуктів та послуг, заборонити нав'язування клієнтам непотрібних послуг, зміну договорів без попередження і таке інше.

"Спліт забезпечить прозорий та надійний фінансовий сектор, якому українці зможуть довіряти", - підкреслили у Нацбанку.

  • У середині травня в НБУ повідомили про те, що кількість скарг від споживачів фінпослуг різко зросла

  • В кінці травня в Нацбанку порадили українцям, що потрібно робити в разі, якщо фінустанови порушують їх права

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі