Як не заплутатися з кредитним лімітом. НБУ зобов'язав банки краще інформувати клієнтів

19.08.2020, 17:30
Як не заплутатися з кредитним лімітом. НБУ зобов
Фото: depositphotos.com

З 1 вересня діятимуть нові вимоги НБУ до банків щодо інформування про кредитні ліміти

Національний банк після отримання численних скарг клієнтів банків на "хибне" sms-інформування щодо залишку коштів на рахунку вирішив ввести нові вимоги до банків за кредитними лімітами. Про це повідомила прес-служба НБУ.

У чому суть проблеми

За даними регулятора, банки часто надсилають клієнтам повідомлення про залишок на рахунку з урахуванням не лише власних коштів фізособи, але й коштів кредитного ліміту. У результаті клієнти не розуміють, скільки насправді грошей залишилося на рахунку та можуть скористатися кредитними коштами, навіть не усвідомлюючи цього.

"Уявімо ситуацію: в день виплати зарплати вам надходить sms-повідомлення, де вказано, що на вашому рахунку 20 000 грн. Ви очікували побачити меншу суму — близько 15 000 грн — адже саме така ваша зарплата. Оскільки сума більше, ви думаєте, що отримали додатковий бонус. І вирішуєте, наприклад, придбати новий смартфон, адже тепер суми на рахунку достатньо. Однак через деякий час на ваш вже новий телефон приходить ще одне повідомлення від банку про мінусовий баланс вашого рахунку", — пояснює ситуацію регулятор.

Причиною виникнення подібних непорозумінь може бути встановлення банком кредитного ліміту клієнту (без інформування про це).

В результаті клієнт може, сам того не усвідомлюючи, скористатися кредитними коштами, після чого буде зобов'язаний погасити не лише суму заборгованості, але й сплатити комісії та відсотки.

Що робить НБУ для захисту клієнтів банків

З 1 вересня діятимуть вимоги регулятора до розкриття банками повної інформації про послуги в рекламі та на їх сайтах.

Банки будуть зобов'язані:

- чітко інформувати клієнтів в sms-повідомленнях, інтернет-банкінгу, мессенджері або електронною поштою (в залежності від того, який канал зв'язку обрав споживач) про суму коштів на поточному рахунку клієнта та окремо про розмір кредитного ліміту по його картці;

- своєчасно повідомляти клієнтам про встановлення, збільшення або зменшення кредитних лімітів шляхом sms-інформування або іншими каналами комунікацій, які обрав клієнт;

- інформувати про мінімальний та максимальний розмір кредитних коштів, які можуть бути надані клієнту в тимчасове користування, а також про порядок його зміни.

Такі вимоги передбачені постановою НБУ №62 від 14 травня 2020 року "Про затвердження змін до положення про інформаційне забезпечення банками клієнтів по банківським та іншим фінансовим послугам". Документ набуде чинності з 1 вересня.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі