Кредит без візиту. Мережа ломбардів запровадила нову фінпослугу

30.04.2020, 16:51
Кредит без візиту. Мережа ломбардів запровадила нову фінпослугу - Фото

Ломбард пропонує оформити кредит дистанційно, а предмет застави надіслати поштою

Мережа ломбардів Скарбниця запровадила послугу надання кредитів під заставу техніки без відвідування відділення. Про це повідомили на сайті компанії.

Клієнт може заповнити онлайн-форму на сайті, обговорити умови угоди телефоном та надіслати поштою предмет застави. Працівник ломбарду разом з клієнтом оформлюють електронний договір застави. Ломбард обіцяє надіслати гроші клієнту на картку.

Інші ломбарди поки не пропонують клієнтам повністю дистанційних послуг.

Представник ломбарду LuxGroups запропонував кореспонденту ЛІГА.Money спочатку назвати предмет застави, а вже потім обговорювати можливість надання послуги дистанційно. “Все індивідуально”, - резюмував працівник компанії.

У “Найкращому ломбарді” визнали, що наразі не надають послуг дистанційно. У відповідь на питання, чи планують запровадити їх у майбутньому, сказали: “Плануємо, чому ж ні?”.

Співробітниця ломбарду “ААА фінанси” пояснила, що при отриманні предмета застави треба провести аналіз; якщо йдеться про діаманти - експертизу. Тому для отримання послуги треба прийти у відділення ломбарду.

  • Укрпошта протягом карантину безкоштовно доставлятиме ліки, готівку за послугою “З картки додому”, а також товари з Інтернет-магазинів.
  • Фінкомпанії торік видали на 52,5% кредитів більше, ніж позаминулого року. Заборгованість позичальників у 2019 році зросла більше ніж на третину.
Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі