Зменшення в рази. Як коронавірус вплинув на продаж залізничних квитків: інфографіка

15.09.2020, 10:45
Зменшення в рази. Як коронавірус вплинув на продаж залізничних квитків: інфографіка - Фото
Фото: depositphotos.com

Кількість проданих квитків на поїзди навесні та влітку цього року значно зменшилася

Влітку 2020 року українці купили вдвічі менше залізничних квитків, ніж за аналогічний період 2019 року. Про це повідомляє Opendatabot з посиланням на дані сервісу продажу залізничних квитків RailwayBot.

"Кількість внутрішніх переміщень на залізничному транспорті зменшилась. Це цілком передбачувано в ситуації адаптивного карантину. Хоча ми сподівалися на те, що цього літа підвищиться попит на внутрішній туризм і люди активніше користуватимуться послугами залізниці", – зазначив СЕО сервісу RailwayBot Антон Бібля.

Навесні після введення карантину залізничне сполучення в Україні повністю зупинилося.

За дев'ять тижнів, з 25 березня по 27 травня не продали жодного квитка.

Станом на середину вересня з початку нинішнього року продано лише 14,4 млн залізничних квитків. Для порівняння, за 2019 рік українці придбали 53,3 млн квитків на поїзди.

Натисніть, щоб збільшити

Інфографіка: Opendatabot

Інфографіка: Opendatabot

У червні цього року продаж квитків почав відновлюватися, і в липні показники перевищили відповідні цифри докарантинного періоду. У липні та серпні українці придбали, відповідно, на 22% та на 15% більше квитків, ніж у березні.

У вересні кількість проданих квитків знову почала зменшуватися. За перші тижні вересня продано лише 91% від показників перших тижнів березня.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі