Бухгалтерам та Instagram-фахівцям пропонують віддалену роботу найчастіше - дані OLX

25.05.2020, 17:11
Бухгалтерам та Instagram-фахівцям  пропонують віддалену роботу найчастіше - дані OLX - Фото
Фото: Michael Dodge

У топ-10 професій увійшли Instagram-фахівці, офіс-менеджери, оператори, менеджери з продажів

Під час карантину  віддалену зайнятість  найчастіше пропонували на платформі OLX Робота офіс-менеджерам,  Instagram-фахівцям, операторам, менеджерам з продажів, бухгалтерам, онлайн-адміністраторам та диспетчерам, повідомляє OLX. Люди стали значно частіше шукати вакансії з можливістю працювати з дому. У квітні порівняно з лютим кількість запитів «віддалена робота» зросла на 83%.

Найпопулярнішими за кількістю оголошень у квітні стали бухгалтери та офіс-менеджери -  пропозицій для віддаленої роботи для перших стало більше у 5 разів, а для других - удвічі. У квітні порівняно з лютим на 72% зросла кількість оголошень про пошук фахівців, які ведуть акаунти у соцмережі, працюють з контентом, пишуть пости. Менеджерів з продажу та онлайн-адміністраторів шукали на 42% та 46% частіше відповідно. 

Найбільшу щомісячну платню за віддалену роботу пропонували продавцям (29 300 грн) та онлайн-адміністраторам (22 000 грн). У квітні зросла оплата послуг Instagram-фахівців (на 2000 грн - до 19 500 грн), тоді як операторам та менеджерам з продажів у середньому пропонують 12 500 грн. 

Стабільною залишається кількість оголошень про пошук диспетчерів на дому — їм пропонують роботу з транспортом та у службах таксі. Платити готові в середньому 11 500 грн на місяць. Бухгалтерам за дистанційне ведення обліку, як і офіс-менеджерам, пропонують в середньому 10 000 грн. 

  • За даними опитування керівників компаній з Європейської Бізнес Асоціації, 62% директорів повідомили, що розглядають варіант повної або часткової зміни режиму роботи на віддалений. Більшість з них готові дозволити до 50% персоналу працювати віддалено.

  • Бізнес в Україні зазнає суттєвих збитків через карантин і оцінює можливе зменшення доходів протягом 2020 року в середньому на 50%, а 28% підприємств очікують зменшення доходів більш ніж на 60%. Про це свідчать результати другої хвилі опитування Advanter Group.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі