Кількість скарг від споживачів фінпослуг значно зросла – НБУ

19.05.2020, 12:52
Кількість скарг від споживачів фінпослуг значно зросла – НБУ - Фото
Фото: fdlx.com

Більше ніж половина письмових звернень громадян до НБУ містять опис порушень прав споживачів

Українці протягом січня-березня у півтора рази частіше, ніж у попередньому кварталі, зверталися до Національного банку України зі скаргами на фінпослуги, повідомили в НБУ.

Нацрегулятор опрацював 9685 звернень. Кількість дзвінків на гарячу лінію зросла у два з половиною рази та сягнула 5600. В основному питали про дефіцит готівкової валюти у касах банків, кредитні канікули, платіжні картки та онлайн-операції.

Дві третини (1011) письмових звернень щодо банків описували порушення прав споживачів. Споживачі розповідали у заявах, що банк не повідомляє чесну відсоткову ставку за кредитом, приховує додаткові платежі за кредитом, порушує умови повернення кредиту, самовільно збільшує кредитний ліміт, нараховує відсотки на раніше нараховані відсотки, списує до 50% із зарплати чи інших нарахувань у рахунок погашення боргу.

Також були випадки, коли банк без попередження збільшував тарифи за користування карткою, приховував умови дострокового зняття коштів з депозиту, інформацію про додаткові комісії та штрафи за депозитом, нав’язував оформлення кредитної картки при отриманні зарплатної чи пенсійної карток.

Нацбанк радить споживачам дотримуватись таких правил:

- читати всі умови надання послуг: не лише кредитний або депозитний договір, але й анкети клієнта чи договір обслуговування (адже там можуть бути описані тарифи, комісії та інше);

- уточнювати повну вартість послуги, зокрема кредиту, разом з усіма додатковими платежами;

- у разі порушення прав написати звернення до керівництва банку (деякі порушення прав можна вирішити на цьому рівні);

- якщо банк не реагує, звертатися до Нацбанку.

  • НБУ дав банкам додатковий час для розкриття ними у рекламі інформації про споживчі кредити та депозити, а також інформації про фінансові послуги на вебсайтах банків. Нові вимоги запрацюють тільки з 1 вересня, а не з 2 червня.
  • Банки з 1 травня за власною ініціативою не штрафували боржників, адже перші антикризові зміни до законодавства звільнили позичальників від відповідальності за прострочення виплат тільки з 1 березня до 30 квітня.
Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі