Кількість безробітних стрімко зростає – Держцентр зайнятості

14.05.2020, 14:51
Кількість безробітних стрімко зростає – Держцентр зайнятості - Фото
Фото: pixabay.com

Зареєстрованих безробітних майже на 60% більше, ніж рік тому

В Україні 197 000 громадян отримали статус безробітного упродовж карантину з 12 березня до 12 травня. Це вдвічі більше, ніж за аналогічний період торік, передає пресслужба Державного центру зайнятості.

На 13 травня держслужба зайнятості загалом зареєструвала безробітними 486 800 осіб. Це на 181 тисячу або на 59% більше, ніж на цю ж дату торік. 13 травня 2019 року кількість безробітних становила 305 400.

“Наше спільне завдання - в постійному режимі працювати над тим, щоб люди мали можливість знайти собі роботу, яка може бути для них тимчасовою на період карантину, або ж і кар'єрою в майбутньому”, сказав міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко під час представлення плану зі створення пів мільйона робочих місць 13 травня.

Після завершення карантину дистанційна робота і навчання залишаться популярними, кажуть у Держслужбі зайнятості із посиланням на аналіз Міжнародної організації праці. Працівники надаватимуть перевагу офіційному працевлаштуванню та більше покладатимуться на державу. На виробництві посилиться значення гігієни та безпеки праці. 

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі