Клієнти страхових та фінансових компаній можуть скаржитися на порушення прав до НБУ

01.07.2020, 19:25
Клієнти страхових та фінансових компаній можуть скаржитися на порушення прав до НБУ - Фото
Ілюстративне фото: pixabay.com

Розгляд скарг споживачів небанківського фінансового ринку віднині розділено між НБУ та Нацкомісією з цінних паперів та фондового ринку

Відсьогодні клієнти небанківських фінансових установ - ломбардів, страхових, лізингових та факторингових компаній, а також кредитних спілок, - якщо їхні права було порушено, зможуть скаржитися до Національного банку. До Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку слід звертатись зі скаргами на дії НПФ та фондів фінансування будівництва. Однак розпочинати процес завжди варто зі скарги на ім'я керівника фінансової установи, радить НБУ. 

Якщо ж фінансова установа з числа тих, що регулюються Нацбанком, не реагує на скарги та звернення, то звертатися відтепер можна буде до НБУ через: 

- "гарячу лінію" контакт-центру 0-800-505-240

- електронну пошту [email protected]

Можна також відправити скаргу у вигляді звичайного листа за адресою: 01601, Київ, вул. Інститутська, 9, або прийти туди на особистий прийом, попередньо записавшись за телефоном "гарячої лінії".

З питань, пов'язаних зі страхуванням автоцивільної відповідальності, звертатися можна також до Моторного транспортного страхового бюро.

Скарги, що стосуються діяльності НПФ та фондів фінансування будівництва, слід відтепер направляти до НКЦПФР поштою або у вигляді електронного звернення. Також можна зателефонувати на гарячу лінію регулятора (044) 280-28-26.

У зверненні потрібно описати суть проблеми чи питання, вказати контактну інформацію та надати документи, що підтверджують порушення.  Нацбанк обіцяє відповісти протягом місяця (або 45 днів, якщо питання дуже складне), а на прості звернення - протягом 15 днів. На сайті Нацкомісії з цінних паперів строки відповіді не вказані, але закон зобов’язує їх надавати протягом 30 днів, ще 15 днів - у випадку, якщо питання вимагає додаткового вивчення.

До сьогодні скарги на дії та бездіяльність небанківських фінансових установ розглядала Національна комісія з фінансових послуг. Але з 1 липня її повноваження розділено між Національним банком та Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку. 

Детальніше, як захистити свої права після змін на фінансовому ринку, читайте у статті за посиланням.

  • 16 жовтня 2019 року президент Володимир Зеленський підписав закон "Про внесення змін в деякі законодавчі акти України щодо вдосконалення функцій державного регулювання ринків фінансових послуг”, ухвалений парламентом 12 вересня того ж року. Ухвалення цього закону було однією з умов отримання Україною фінансової допомоги від МВФ в рамках програми stand-by.
  • 14 травня НБУ розповів, що у зв'язку з ухваленням нового закону ломбардам дозволять обмінювати валюту та встановлять вимоги до розміру капіталу на рівні 500 000 грн.

Рекомендуємо прочитати: За місяць набуває чинності спліт. Що він змінить для українців

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі