Карантинні резюме. Яку роботу шукали українці у травні – інфографіка

02.06.2020, 18:43
Карантинні резюме. Яку роботу шукали українці у травні – інфографіка - Фото
Ілюстративне фото: pixabay.com

Кадровий портал провів опитування, які вакансії є найзатребуванішими та чи хотіли би українці повернутись до офісів

Кількість українців, які шукали роботу у травні, зросла на 20% у порівнянні з кількістю шукачів у квітні, повідомляє міжнародний кадровий портал grc.ua. Найбільшу зацікавленість викликали вакансії банкірів, бухгалтерів та вищого менеджменту.

Вже за перші два тижні карантину активність шукачів роботи зросла на 60%. І хоча у квітні вона дещо знизилась (на 10-13%), у травні українці знову почали шукати роботу.

Аналітики grc.ua підкреслюють, що зростання активності на ринку праці не завжди пов’язане з відсутністю роботи. Згідно з опитуванням, проведеним серед користувачів порталу grc.ua, скорочено було 6% респондентів. При цьому більшій частині (71%) роботодавців вдалося зберегти кадровий склад.  64,7% планують збереження заробітної плати працівників на нинішньому рівні. 

У березні найбільша кількість резюме була в секторах виробництва, юриспруденції, IT і телекому, бухгалтерії, топ-менеджменту тощо. У квітні роботу шукали викладачі та репетитори, робітничий персонал, журналісти, маркетологи та співробітники напрямку PR. 

Натомість у травні резюме побільшало у всіх сферах. Проте найбільш популярними були вакансії банківського, туристичного, бухгалтерського та юридичного напрямків, а також пропозиції для вищої ланки менеджменту.  

Натисніть, щоб збільшити

топ-10 сфер

Крім того, переважна більшість шукачів висловила бажання працювати в офісному режимі офлайн. Віддаленій роботі надали перевагу 17% опитаних у травні (у квітні таких було 20%, а до карантину – 15%). Разом з тим 21% респондентів вважають, що небезпека вірусу ще не минула, а тому повністю відмовлятись від дистанційного формату роботи було би надто поспішним рішенням.

 

 

 

 

 

 

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі