Карантин та безробіття. Як подати документи до центру зайнятості

14.04.2020, 15:17
Карантин та безробіття. Як подати документи до центру зайнятості - Фото
Фото: dcz.gov.ua

В умовах карантину безробітні можуть зареєструватися електронною поштою

Українці можуть дистанційно зареєструватися як безробітні. Для цього слід надіслати на електронну пошту центру зайнятості дві заяви – про надання статусу безробітного та про призначення допомоги по безробіттю. Про це повідомили у прес-центрі Державного центру зайнятості.

Дві заяви треба написати власноруч за зразком, сфотографувати або відсканувати їх. У такому вигляді заяви треба надіслати на електронну пошту центру зайнятості, в якому людина планує обслуговуватися в подальшому. У темі листа треба зазначити прізвище, ім’я та по батькові.

Після завершення карантину впродовж 10 робочих днів треба буде надати оригінали документів.

Громадянин також може подати документи через скриньку для кореспонденції, яка знаходиться у центрі зайнятості. Для цього знадобляться паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, дані про освіту та попередні місця роботи. Заповнені і скріплені заяви протягом робочого дня треба покласти у скриньку для кореспонденції.

як подати документи про безробіття
  • За останні два тижні березня центри зайнятості у всій країні не вели облік нових звернень у зв'язку з переходом на дистанційну роботу.
  • На 13 квітня в країні зареєстровано 388 000 безробітних, що на 70 000 осіб (22%) більше порівняно з цією ж датою минулого року.
  • Кабмін 29 березня вирішив, що реєструвати безробітних будуть у перший день після подачі заяви до центру зайнятості. Виплати призначатимуть з дня реєстрації.
Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі