Які документи банк повинен надати вкладнику під час оформлення депозиту: роз'яснення

11.03.2021, 12:14
Які документи банк повинен надати вкладнику під час оформлення депозиту: роз
Фото: depositphotos.com

Якщо людина вперше укладає договір вкладу, разом з примірником договору банк повинен надати клієнту довідку про систему гарантування вкладів

Укладаючи договір банківського вкладу (рахунку), клієнт має право отримати від банку не лише примірник такого договору. Відповідне роз'яснення надали у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб.

Примірник договору

Право вкладника отримати примірник укладеного з банком договору передбачене статтею 6 закону "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг".

Примірник договору, укладеного у паперовому вигляді, надається банком вкладнику одразу після підписання, але до початку надання фінансової послуги.

Якщо договір укладено у вигляді електронного документа, примірник вважається отриманим вкладником, якщо договір за домовленістю банку і вкладника або за вибором вкладника направлений на його електронну адресу (чи в інший спосіб, що дає змогу встановити дату відправлення).

Якщо такий договір містить посилання на публічні правила (умови, оферту тощо), вкладник має право вимагати від банку витяг з них у частині умов, що стосуються банківського вкладу, засвідчений уповноваженим працівником банку.

Наявність примірника договору допоможе в майбутньому розв'язати суперечливі питання з банком, нагадати про права і обов’язки не лише банка, але й вкладника.

Судова практика свідчить, що одним з важливих елементів судового захисту прав вкладників є необхідність доведення (доказу) наявності договірних відносин з банком щодо отримання фінансової послуги.

Рішення суду не може ґрунтуватися на припущеннях, і доводити свої вимоги вкладник має належними доказами.

Які ще документи має надати банк

Якщо людина вперше укладає договір рахунку або вкладу, разом з примірником договору банк також повинен надати клієнту довідку про систему гарантування вкладів фізичних осіб та в подальшому ознайомлювати з нею не рідше ніж раз на рік.

Крім того, банк зобов'язаний розкривати клієнтам наступну інформацію:

- про умови та порядок його діяльності;

- про перелік банківських послуг, порядок та умови їх надання;

- про розмір плати за послуги (тарифи за різними видами послуг);

- про механізми захисту прав споживачів банківських послуг.

Відповідна інформація має розміщуватися банком у місці надання послуг вкладникам та/або на власному сайті. Також інформація може надаватися у рекламі банківських послуг або ж в інший спосіб.

За ненадання, несвоєчасне надання вкладнику інформації про умови банківських послуг або недостовірне інформування регулятор може вживати щодо банків заходи впливу.

Нагадування ЛІГА.Money

Обирайте кредит у банку за допомогою Кредитометра ЛІГА.Money. Порівнюйте реальну вартість кредитів з урахуванням усіх комісій та супутніх витрат.

  • У січні Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виплатив вкладникам неплатоспроможних банків 31,8 млн грн відшкодування.

  • На початку березня у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб роз'яснили, як можна відкрити депозит у банку на користь іншої людини (тобто третьої особи), а також чи гарантуються такі вклади.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Коментарі